You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, November 5th 2007, 5:49pm

tefriciye için yardım edermisiniz

abim işsiz..özürlü olduğundan dolayı ne yazıkki iş bulamıyor ve evli bende rabbimden hayırlı bir rızk kapısı açılması için tefriciye okumaya niyetlendim.. 1750 tane okundu sizlerde yardım ederseniz çok sevinirim
rabbim razı olsun
Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin!. Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!.
Ey ismi deva, zikri şifa ve itaati zenginlik olan! Sermayesi ümit ve silahı ağlamak olan bana merhamet eyle.

SemiNur

Moderator

• Send private message

2

Wednesday, November 7th 2007, 3:53am

tubikcim, Allah cümleten yardımcınız olsun.amın. Durmadan duaya devam ıns.
Tefriciyelerin süresi ne kadar?

300 isterim

2050 eder...

3

Wednesday, November 7th 2007, 7:57am

cuma günü sela ve ezan arasında duasını yapmak istiyorum yetişirse sizin aldığınızla 3265 oldu

allah razı olsun
Ey ismi deva, zikri şifa ve itaati zenginlik olan! Sermayesi ümit ve silahı ağlamak olan bana merhamet eyle.

4

Wednesday, November 7th 2007, 6:41pm

+100

5

Friday, November 9th 2007, 12:24pm

çok şükür bitti rabbim sizden razı olsun ..dualarınızı kabul günahlarınızı affetsin inşallah

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread