You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

celilcan

Trainee

• "celilcan" is male
  • "celilcan" started this thread

Occupation: IT

Hobbies: Bilgisayar , Kitap , şiir vs.

• Send private message

1

Wednesday, May 26th 2004, 6:49pm

1 GB´lık mail boxunuz olsun istermisiniz

Merhaba
Cok yakında www.gmail.com altında google.com 1 Gb kapasiteli mail server acıyor, ilgilenenlere duyrulur, ama bazı eksi yönleri olacak gibi mesela e - postalarınız muhtemelen google in motoru sayesinde okunacak ve size gelen maillerin konusuna göre size reklam mailleri gönderilecek
saygılar

2

Wednesday, May 26th 2004, 7:11pm

1 GB mail atacak kadar çok arkadaşımız yok ki ihtiyaç olsun :)

celilcan

Trainee

• "celilcan" is male
  • "celilcan" started this thread

Occupation: IT

Hobbies: Bilgisayar , Kitap , şiir vs.

• Send private message

3

Sunday, May 30th 2004, 2:12pm

:)

Fazla alan göz çıkarmaz abi

• "Tarik bin Ziyad" has been banned

Occupation: yok

• Send private message

4

Tuesday, November 16th 2004, 5:36pm

saol aga

neskalin

Beginner

Hobbies: hack

• Send private message

5

Wednesday, November 24th 2004, 12:43pm

gmail isteyen varmı

MERHABALAR DEğERLı ARKADAşLAR GMAıL VERıYORUM
1 GB VERı ALANI HARıKA Bışı
bu kişisel bir mesele değil

neskalin

Beginner

Hobbies: hack

• Send private message

6

Wednesday, November 24th 2004, 1:10pm

VAR VAR

DEğERLı BÜYÜKLERıM BÜTÜN NPROGRAMLAR VAR
SıZE BıLGıSAYARLA ıLGıLı HER KONUDA YARDIMCI OLABıLıRıM
bu kişisel bir mesele değil

s7e7v7e7n

Beginner

Occupation: Öğrenci

Hobbies: Müzik Sinema Bilgisayar Araba

• Send private message

7

Monday, January 3rd 2005, 4:33pm

g-mail sanırım 3 gb lık sanal hard disk uygulaması baslattı. bu bilgisayarınızda bir surucu gibi islem goruyor. dosyaları upload etme hızı diger mail servislerine gore daha hızlı ama benim mallasef bir g mail adresim yok :cry: . arkadasımın g mail adresini kullanıyorum :P . mesela program indiriyorum gmail surucusune yukluyorum evden gmaile baglandıgım zaman programı oradan rahatlıla indirebiliyorrum. Yedekleme icin harika birsey.
Selametle
ıki Türlü Aç insan vardır. Biri bilimi arıyan, bii parayı arayan...

8

Saturday, April 2nd 2005, 7:59pm

GMAIL´den yaşgünü hediyesi !

Google bundan bir süre önce davetiye sistemi ile GMAIL’i çıkararak en yakın rakipleri Hotmail ve Yahoo’ya büyük bir fark atmıştı. Bu atağın ardından iki şirket ikinci bir şokla sarsıldı. Çünkü GMail birinci yılında mail kapasitelerini 2 GB’a kadar çıkardı. Üstelik kullanıcılar kullanım sıklığına bağlı olarak kapasitelerini arttırabilecek.

Peki mailin 2 GB olup olmadığını nasıl öğreneceksiniz ?
http://www.gmail.com adresine girdiğinizde “Her yeni kullanıcı için artan kapasiteyi gösteren sayaç” bulunuyor, mailinize giriş yaptığınızda alt satırda kapasitenizi görebilirsiniz.

Hesabım nasıl artacak ?
Mail hesabınızı kullanım sıklığına göre hesabınız her giriş yaptığınıza 1-2 MB civarında artış gösterecek. Mailinizi ne kadar çok kullanırsanız o kadar fazla alanınız olacak.

9

Saturday, April 2nd 2005, 10:57pm

Ben bu işi sordum bi bilgisayar mühendisine, bu kadar harddiski nereden buluyorlar da veriyorlar böyle, sebil gibi dağıtıyorlar dedim. Meğersem harddiskten başka, çok daha gelişmiş, hızlı depolama sistemleri varmış. Yarın öbür gün ne keşfedecekler Allah bilir, son 20 yıl baş döndürücü gibi geçmiş zaten :)

Not: Ben ilkokul öğrencisiyken "Ne büyük harddiskimiz var!" (10 MB) diyorduk. şimdi birine, sana bedava internette 10 MB yer verecez desen, öyle bir güler ki... öyle bir güler... Gerisini karıştırmayın :D .
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread