Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

nevfel

Profi

• »nevfel« ist der Autor dieses Themas

Hobbys: müzik,kitap,radyo,bilgisayar

• Nachricht senden

1

Freitag, 17. August 2007, 19:59

Mutlaka okunmalı...

bana göre, tarihi bir şahsiyeti, peygamberi(asm) aynalayarak okumanın en zarif, en çarpıcı örneklerinden birini sunuyor sibel eraslan.. asr-ı saadet'i, tarihsellikten uzakta, "asl-ı saadet" olarak algılamanın bir yöntemi de diyebilirim. henüz bitirebilmiş değilim ama ilk sayfalarıyla bile beni vurdu.. kalbimi onardı, kanattı..

senai demirci
------------------------

Fatıma’ya kaçtım; çünkü onda, Tevhid’i ve Allah’a rızayı bulduğum için..

Fatıma’ya kaçtım; çünkü onda aşk bilincini seyrettiğim için..

Fatıma’ya kaçtım; çünkü o, karşılık beklemeden sevdi, cesurdu..

Fatıma’ya kaçtım; çünkü o, çöle hayat veren bir nehirdi.

Hayırlı bir evlat, sabırlı bir yol arkadaşı, sadık bir sevgili, merhametli bir anne olmanın yanısıra, ahdinden vazgeçmeyen, cihadından usanmayan, aşkından pes etmeyen ve çölünden dönmeyerek Firdevs’ine ulaşan kamil bir insan olarak, her birimize örnek bir deneyim, tecrübeler anıtıdır Hz. Fatıma…

Fatıma, yolculuk bilincidir.

Rahmet Peygamberi’nin yirmisekiz yıllık en yakın ve kesintisiz tanığı olarak Benden bir parçadır…dediği Fatıma’sının, uzun suskunluklardan sonra, yeniden okumak..

Sibel Eraslan

ELEST YAYINLARI
Ne zaman bir hicran bestesi duysam
Gözlerim mechule dalıyor Anne...

nevfel

Profi

• »nevfel« ist der Autor dieses Themas

Hobbys: müzik,kitap,radyo,bilgisayar

• Nachricht senden

2

Freitag, 17. August 2007, 20:02

Ne zaman bir hicran bestesi duysam