Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Mittwoch, 28. März 2007, 15:02

arabca ögrenmesi daha sonra gelmez mi?
önce dinimizi ögretmekle
islami tanitmakla baslasan ise!
kuranin mealini okusaniz kendi dilinde
sonrasinda yine yardim alabilirsiniz

yanlisim varsa düzeltin lütfen
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

22

Donnerstag, 29. März 2007, 08:33

Kur'an'ı anlayabilmek için sadece Arapça yeterli gelmez. ıleri düzeyde Arapça bilgisinin yanında, diğer dînî ilimlere de ihtiyaç vardır. Bir söz, nerede, neden, kime, hangi olay üzerine, hangi hikmetle söylenmiş, önemlidir. Ayrıca nesh edilen ayetler var ve bir dünya bilinmesi gereken şey. Arapça öğrenip de zannetmiyorum o Arapça kitaplara girişebilsin. Profesyönel manada ilgilenmesi gerekli.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

23

Donnerstag, 8. Mai 2008, 03:10

arabca

http://www.mediu.org/eMaahad/eBooks/index.htm#tu bu adreste cok guzel dersler var[/flash]

24

Samstag, 31. Mai 2008, 00:12

eyvallah...

25

Samstag, 26. Juli 2008, 12:36

arkadaşlar bildiğiniz arapça öğreten iyi site var mı? :roll:

26

Samstag, 6. September 2008, 06:03

dua dua dua

27

Montag, 6. Oktober 2008, 12:29

merhabalar arabça öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz lütfen

29

Freitag, 10. Oktober 2008, 11:11

aleykumselam ,
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

30

Freitag, 10. Oktober 2008, 17:35

öğrenebilen varmı? bende öğrenmek istiyorumda
Fâniyim fâni olanı istemem

31

Sonntag, 19. Oktober 2008, 18:19

arkadaşlar arapça eğitim setine ihtiyacım var

32

Montag, 11. Januar 2010, 23:35

Arapça mı öğrenmek istiyorsun ?Öyleyse şu linke bakmalısın http://ulumulislam.com/arapca-egitim-seti/

Thema bewerten