Sie sind nicht angemeldet.

-

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Freitag, 23. Oktober 2009, 20:58

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:19)

saidemre41

Anfänger

• »saidemre41« ist männlich

Beruf: öğrenci

Hobbys: yok

• Nachricht senden

22

Freitag, 23. Oktober 2009, 21:52

YORUM YOK

23

Sonntag, 25. Oktober 2009, 15:58

İlk videoyu izledim ama ses çok net değil,benim bilgisayarımda son sesi açtım ama yine de bazı yerler duyulmuyor. Buna bir çare bulursanız sevinirim.
Bir de farem bozulmuştu ama heralde faresiz blenderi öğrenmek mümkün olmayacak
Çoğu işler fare kullanımına göre gösteriliyor.
Neyse teşekkürler bir fare alacağım.

24

Sonntag, 25. Oktober 2009, 20:22

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:19)

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

Beruf: Sürücü kursu ögretmeni

• Nachricht senden

25

Montag, 26. Oktober 2009, 15:34

s.a bazen istemeden yapmak istedigimizden farkli bir sekle girerse son bi önceki duruma nasil geri getirebiliriz? komple basa degilde bi önceki duruma?

tesekkürler, sedat

26

Montag, 26. Oktober 2009, 15:38

Ctrl+z tuşunu kullanabliyoruz bir önceki adıma gitmek için
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

• Nachricht senden

27

Montag, 26. Oktober 2009, 20:58

tesekkürler zamane

Muhammed

Moderator

• »Muhammed« ist männlich

Beruf: The Collection of Risale-i Nur

Hobbys: The Collection of Risale-i Nur

• Nachricht senden

28

Montag, 26. Oktober 2009, 21:44

Videolar hem alt yazılı hem de sesli olursa daha güzel olmaz mı ? bilisim3d
Bismillahirrahmânirrahîm

" Dedim:''Çok yalnızım.”
Dedi: “Ben sana çok yakınım
.”

Bakara: 186 Ayeti Kerime

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

• Nachricht senden

29

Montag, 26. Oktober 2009, 22:46

Dieser Beitrag wurde bereits 8 mal editiert, zuletzt von »Sedat« (26. Oktober 2009, 23:45)

30

Dienstag, 27. Oktober 2009, 06:25

Tebrikler Sedat, gerçekten iyi olmuş. Bu haftaki ışıklandırma ve render dersleriyle çok daha hoş gözükecek inş. renderlarınız..
Evet Muhammed, hem altyazı hem ses de olabilir haklısın, bu hafta inş. daha iyi olucak..

31

Dienstag, 27. Oktober 2009, 15:49

Bugün farklı şekiller de yuvarlak masa ve sandalye yaptım iki kez ,render alırken ekranın sağ üst köşesinde çıktığı için render penceresini kapatayım derken dikkatsizlikten blender i kapattım , bi sorsa deseki kapatmak istiyormusunuz gerçekten diye hemen kapanmayacak ama nerdeee sinir blender ama vazgeçmek yok :rolleyes:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

32

Dienstag, 27. Oktober 2009, 18:16

-

33

Dienstag, 27. Oktober 2009, 18:56

farem olmadığı için 2. haftayı tam olarak uygulayamadım:(
Fare alacam inş en kısa sürede...öğrenmek istiyorum!

34

Mittwoch, 30. Juni 2010, 06:54

cok teşekkür ederim emeği gecen herkese, ne kadar büyük bir iyilik ettiniz bana !!!

second life diye bir oyun icin indirmiştim bu programı, 4 yıldır photoshop kullanıyorum,bir ara animasyon uzmanlığı kurslarına giderek sertifika sınavlarına girmeyi düşündüm ama hic abartmıyorum 2bin liradan başlıyor fiyatlar, ben de sonra vazgecip bahsettiğim oyunda designer olarak calışmak istedim, ancak hazırladığım giysi tasarımları sadece beden üzerine yapıştığı icin, kabarık etekler, bol pantolon ve şapkalar yaratamıyordum, sonra sıkıldım giysilerle uğraşmaktan, ben de mobilya üretmeye karar verdim, blender programını ilk indirdiğimde bir sürü siteden videolara bakmama rağmen hepsinde yüzeysel anlatılmıştı, ya da ben bulamadım, sağolun varolun emi ! :)

bu da benim ilk calışmam, masanın üzerindeki vazo ve diğer ne olduğu belirsiz olan şeyi de ben yaptım, bir bit yeniği var tabi :P

yanlış anlamayın hazır nesne değil onlar, ya da photoshop hilesi yok, second life icin üretilen onlarca programdan kilobaytlık bir programla oluşturdum o nesneleri, targa dosyası olarak kaydedip blender'a attım, daha karmaşık olan vazoyu 5 dakikada yaptım, inanın sırf öğrenmek icin sandalye ve masaya saatlerimi harcadım.. ^^

Thema bewerten