You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

hy120

Professional

• "hy120" is male
  • "hy120" started this thread

Occupation: esnaf

• Send private message

1

Monday, June 1st 2009, 2:20pm

Acil Yardım

asker olmam nedeniyle internet için net kafeleri kullanıyorum ve bunun bazı kötü yanları oluyor. bugun msn mi açtığımda saenin msn'ne virus bulasmış senin olmayan emailler geliyor diye bir kaç uyarı aldım. ardından gönderilen kutusuna baktığımda hiç bir mesajın olmadığını gördüm. yani giden mesajın içeriğini bilmemenin ve bir sürü teorinin verdiği sıkıntı VE UTANCIYLA ne yapmam gerektiğine karar vermeye çalışıyorum.

SıZCE şıFREMı DEğışTıRSEM SORUN ÇÖZÜLÜR MÜ YOKSA ADRESı ıLLAKı DEğışTıRMEM Mı LAZIM??

2

Monday, June 1st 2009, 7:32pm

O virüsün bulunmadığı bir bilgisayarda oturum açanadek virüslü mail gönderilmeye devam eder. şifrenizi değiştirmenizin problemi çözeceğini zannetmiyorum. Selamlar...

hy120

Professional

• "hy120" is male
  • "hy120" started this thread

Occupation: esnaf

• Send private message

3

Thursday, June 4th 2009, 12:44pm

o zamnan şimdi düzelmiştir insaallah. peki bunun bir önlemi yokmu yani daha 89 ayım var her net cafede açışımda bu ihtimalden korkacak mıyım??

4

Friday, June 5th 2009, 10:26pm

Kafeye oturuşunuzda bilgisayarı yeniden başlattırın (düğmeden basılarak yapılanı reset oluyor) , bilgisayarlarda deepfreeze kuruludur kafelerde, yeniden başlayınca ilk haline döner. Yani sizden önce oturan birisi virüs bulaştırmış olabilir. Ya kapalı makineye oturun, ya yeniden başlattırın, yine de oluyorsa o kafeye hiç gitmeyin. Virüssüz bir PC'de şifre değiştirmek o sahte maillerin önüne geçer. Mesajın önün kesmek için virüssüz MSN'den oturum açmak yeterlidir.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread