You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, January 19th 2009, 6:06am

Programların eski sürümleri

Bazen bilgisayar problemlerinde olsun veya kişisel zevke göre aktüel programların eski sürümleri lazım olabiliyor. ışte size bir çok yazılımın eski versiyonlarını sunan bir site:

http://www.oldapps.com
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

2

Monday, January 19th 2009, 4:04pm

Limewire'yi öneriyormusunuz gercekten? yakalanma risikosu yokmu artik? :soru:
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

Muha1

Professional

• "Muha1" is male
  • "Muha1" has been banned

Occupation: gazeteci

Hobbies: Kitap ve getirdikleri

• Send private message

3

Monday, January 19th 2009, 4:07pm

Quoted from ""nurciv""

Limewire'yi öneriyormusunuz gercekten? Yakalanma rizikosu yok mu artik? :soru:

@bim riskli bir site önermez hiç bir zaman... mutlaka tetkik eder :D Rahat ol :wink:
Hayat Saklambaç(sa) Ölüm Sobe(ler)...

" Zulm ile âbad olanın sonu berbad olur! "

4

Monday, January 19th 2009, 4:12pm

onu bildigim icin sordum abican. yine kaynatacam konuyu ama gecenlerde hatta gecenlerde dedigim 1 sene önce :mrgreen: is yerinden birinin kizi limewireden birsey indirirken yakalanmis 3 bin euro civarinda ceza gelmis, avukatla ugrasiyorlardi.

:oops:

Muha1

Professional

• "Muha1" is male
  • "Muha1" has been banned

Occupation: gazeteci

Hobbies: Kitap ve getirdikleri

• Send private message

5

Monday, January 19th 2009, 4:23pm

Yapma yaw :mrgreen:
Hayat Saklambaç(sa) Ölüm Sobe(ler)...

" Zulm ile âbad olanın sonu berbad olur! "

6

Monday, January 19th 2009, 4:29pm

:oops: :oops: :oops: :oops:

:D

7

Monday, January 19th 2009, 11:17pm

Onunla çok virüs geliyor, bence kullanmayın.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

8

Tuesday, January 20th 2009, 12:20am

Quoted from ""nurciv""

Limewire'yi öneriyormusunuz gercekten? yakalanma risikosu yokmu artik? :soru:

Almanya´daki yasalara göre dosya paylaşım programlarını kullanmak yasak değil. FAKAT bu programlar ile TELıF HAKKI olan program, video, film, mp3 vs. indirmek YASAKTIR! Bu programların da genelde bu amaç için kullanıldığını bildiğim için yukarıda verdiğim sitedeki File Sharing kısmındaki programları kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum!

Birde bakın yanlış anlaşılmasın! Bu verdiğim linkteki tüm programlar ESKı!!! Bunların hepsinin yeni sürümleri çıktı. Bu site sadece YENı programlar ile problemi olanlar veya hoşuna gitmeyenlerin eski versiyonlarına ulaşabileceği bir arşiv imkanı sağlıyor.

Örnek: Geçen bir arkadaşın bilgisayarına Adobe Flash 10 plugini bir türlü kuramadık. C:\ de yeterince yer yok diye hata veriyor, halbuki nerdeyse 100 GB yer var. Flash plug-in olmadan Youtube vb. siteler çalışmıyor. Ne yaptık? Yukarıdaki siteden Flashin eski sürümünü indirip kurduk çalıştı. Daha sonra yeni sürüme güncellendi mi problem çözülmüş olur.
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread