Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 28. Juli 2004, 19:57

Dua talebi

Allahin selami rahmeti ebenden daimen üzerinizde olsun

Sevgili ablalarim, abilerim ve kardeslerim, sizlerden bir ricam olacakdi.
Önümüzdeki pazartesi (2. August ) benim üniversitede sinavlarim basliyor.
Bir hafta sürecek Allah nasib ederse ve ben sizlerden bu vesileye dua istiyecekdim :roll: .

Bu aciz kardesinizi duasiz birakmayin insaallah!!!

Zehra Hatipoglu

2

Mittwoch, 28. Juli 2004, 22:50

ve aleyküm esselâm ve Rahmetüllahi ve berekâtuh ebeden daimâ

inşa'Allah edeceğiz,

3

Sonntag, 8. August 2004, 17:59

Aleyküm selam zehra kardeş!
ALLAH yardımcın olsun. Umarım sınavlarında sahabe efendilerimiz etrafında pervane olur.
"Baştan başa bütün dünya bir damla karın yere dökülmesine değmez" Sadi

4

Sonntag, 8. August 2004, 21:12

Duâ bir sırr-ı azîm-i ubudiyettir. Belki ubudiyetin ruhu hükmündedir. B. Said Nursi.

Ey Rabbim, gönlüme genişlik ver. ışimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz-tâ ki sözümü iyice anlasınlar. Tâhâ Sûresi, 20:25-28

Rabbim yardimcin olsun Kardesim... :wink:
Ruhumda büyük bir boşluk hissederek,okuyacak kitap ararken,Risale-i Nur'u okuduğum zaman elimde olmayarak ondan ayrılamadım.Kalbimdeki o büyük ihtiyacı karşıladığını hissettim.ılmî ve imanî şüphelerden kurtaran aklî ve imanî ispatları onda buldum.Z.G.

5

Montag, 9. August 2004, 20:15

Allah hepinizden razi oslun!

Thema bewerten