Sie sind nicht angemeldet.

1

Freitag, 24. Juni 2005, 20:42

finaller bitti

Arkadaşlar finallerim bitti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Alkan

Meister

Hobbys: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Nachricht senden

2

Samstag, 25. Juni 2005, 00:15

aleykum selam

benimkiler bitmedi...abi de bu şimdi güncel bir haber mi oluyor... Neyse hazır başlık açılmışken Bana da dua edin okulda kalabilirim... yaz okulundayım daha 6 haftam var..hepsini herhalde BB falan getirmem lazım... (ya bu makine mühendisliği nasıl bir bolumdur)... selametle
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

Hobbys: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Nachricht senden

3

Samstag, 25. Juni 2005, 14:27

Kardeşimde msn de başlık olarak yazmış makine mühendisliği okumayın diye.Demek bir bildiği var oda delirdi bu sene. :mrgreen: gerçi benim için sakıncası yok ya neyseee....
Ya tozu dumana katacaksın!Yada tozu dumanı yutacaksın!Yutanlardan olmamak dileği ile...

Alkan

Meister

• Nachricht senden

4

Samstag, 25. Juni 2005, 14:29

Ahhh harbiden oyle ya salıcan bakmıcan derslere yada gece gunduz çalışıcan nerede okuyor kardeşin...?
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

Hobbys: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Nachricht senden

5

Samstag, 25. Juni 2005, 18:39

Kırıkkale üni. Ankara yani.Valla isterse salsın dersleri görsün sonra dünya kaç bucak.
Ya tozu dumana katacaksın!Yada tozu dumanı yutacaksın!Yutanlardan olmamak dileği ile...

6

Samstag, 25. Juni 2005, 23:50

Re: aleykum selam

Zitat von »"alkan_unal"«

...abi de bu şimdi güncel bir haber mi oluyor...

Bundan daha güzel güncel haber mi olur Alkan kardeşim,büyük bir yükten kurtulmuşsun ve bu yükün getirdiği sorumluluklrdan kurtulmuşsun,ben sevinmeyeyimde kimler sevinsin....Sana da Allah kolaylık versin,4-5 senedir çekiyordum....

Risale Okuyorum

Üyeliği İptal Edildi

• »Risale Okuyorum« ist männlich
  • »Risale Okuyorum« wurde gesperrt

Beruf: Öğrenci

Hobbys: İnternet, Risale-i Nur

• Nachricht senden

7

Sonntag, 26. Juni 2005, 17:58

Re: aleykum selam

Zitat von »"alkan_unal"«

benimkiler bitmedi...abi de bu şimdi güncel bir haber mi oluyor... Neyse hazır başlık açılmışken Bana da dua edin okulda kalabilirim... yaz okulundayım daha 6 haftam var..hepsini herhalde BB falan getirmem lazım... (ya bu makine mühendisliği nasıl bir bolumdur)... selametle

Güzel bölüm. O kadar çok sevdim ki ayrılmak istemediğimden 5. yılım doldu hala mezun olamadım. Dua edin dostlar.. (Bu arada Makine Mühendisleri el kaldırsın :mrgreen: )

:wink: Ben Makine müh öğrencisiyim başka kimler var??
"şimdi oku, kabirde okuyamazsın!" (Zübeyir Gündüzalp)

Alkan

Meister

• Nachricht senden

8

Sonntag, 26. Juni 2005, 20:35

aleykum selam

ben okuyorum

9

Sonntag, 26. Juni 2005, 23:49

Re: finaller bitti

Zitat von »"kimyagerus"«

Arkadaşlar finallerim bitti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

sizinkiler çok geç bitmiş ya!!! benimkiler biteli üç hafta oldu, hatta ben okulu bitirdim bunun dışında 3 ayrı okuma programı da bitirdim
8) :wink:
sizin programlar daha yeni başlamıştır. :lol: :lol:
...biz istihdam olunuyoruz;hem rıza dairesinde,hem inayet altında bize Hizmet-i Kur'aniye yaptırılıyor. (28. Mektup'tan)

10

Montag, 27. Juni 2005, 12:04

Re: finaller bitti

Zitat von »"rejume"«

sizinkiler çok geç bitmiş ya!!! benimkiler biteli üç hafta oldu, hatta ben okulu bitirdim bunun dışında 3 ayrı okuma programı da bitirdim
8) :wink:
sizin programlar daha yeni başlamıştır. :lol: :lol:

Ben de okulu bitirdim...Sizede maşallah diyeyim...hangi programları bitirdiniz :?:

Lesezeichen:

Thema bewerten