You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, October 30th 2007, 10:52pm

Allah bereket versinki bugün azda olsa bi rahatlama oldu. alacaklarından bi miktar geldi Allah hepinizden razı olsun duasız bırakmadınız. Rabbiim her daim yardımcınız olsun :) :) :)
ben beni bıraktığım zaman,sen beni bırakma YA RAB!

hnurdan

Intermediate

Occupation: öğrenci

Hobbies: Risale-i nur

• Send private message

22

Sunday, November 11th 2007, 3:22pm

Rabbim borcu olan kardeşlerimizin ve bizim borçlarımızı kolayca ödemeyi nasip etsin inşallah.Bizde evimiz için birşeyler yapmaya çalışıyoruz ve borca giriyoruz Allah yeter ki sağlık sıhhat versin yeter ki öderiz inşallah.
Hak tecelli eyleyince her işi âsân eder,
Halk eder esbabını bir lâhzada ihsan eder.

23

Sunday, November 11th 2007, 9:47pm

Borc yigidin kamcisidir derler ya ödenir hepsi, yazilanlarin hepsini okumadim ama mevla yardimcinz olsun.. benimde hala duruyor kac milyar kaza borcum..
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

hnurdan

Intermediate

• Send private message

24

Monday, November 12th 2007, 9:43pm

s.a

Allah razı olsun nurciv kardeşim dua et inşallah.Rabbim borçlarımız ödememizi nasip etsin.

25

Monday, November 12th 2007, 10:35pm

borcu olmayan kimse var mı çok merak ettik? Allah kolaylık versin herkese..maddi manevi borçlarımızı ödemeye kolaylık ihsan etsin..amin..

hnurdan

Intermediate

• Send private message

26

Tuesday, November 13th 2007, 1:14am

Amin kardeşim Allah razı olsun.

27

Tuesday, November 13th 2007, 5:59pm

en az 1 buçuk milyardan başlıyor galiba borçlar.. :roll:

28

Wednesday, November 14th 2007, 9:38am

Yüce Allah hayırlısıyla borçlarınızı ödeyip feraha çıkmanızı nasib etsin. Allah nişanlınızın ve borçları olan herkesin Yar Ve Yardımcısı Olsun. Amin.

29

Thursday, November 15th 2007, 9:04am

benim ki 4 milyar abla ne diyon sen, sigortadan haber bekliyoruz hala, son mektuplarindan sonra gerekli evraklari yolladik, bakalim karsilarsa kurtuldum demektir, yoksa artik cehiz mehiz bir tarafa kaza borcunu ödüycem habire gidene kadar :cry:
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

hnurdan

Intermediate

• Send private message

30

Saturday, November 17th 2007, 8:53pm

Üzülme nurciv kardeşim Rabbim yardım eder inşallah.bizde ev yaptırıyoruz ya mecburen bazı şeyleri borca alıyoruz tabi sıkıntısıda oluyor ama Rabbim yardım ediyor elhamdülillah kardeşim.Dualarını eksik etme inşallah olur mu kardeşim.
selam ve dua ile...

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread