You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

MıRZASAıD

Intermediate

• "MıRZASAıD" started this thread

Occupation: tecavüz değil tedafüdür.Hem tahrip değil, tamirdir. Hem hâkim değiliz, mahkûmuz

• Send private message

1

Tuesday, May 22nd 2007, 4:29pm

Hotmailin iptali nasıl olur?

hotmailimi iptal etmek istiyorum ne yapmam gerek?
Zübeyir Gündüzalp diyor ki: "Dünyada huzur ve rahat mı arıyorsunuz? Ukbada saadet mi istiyorsunuz? Risale-i Nur okuyunuz.

2

Tuesday, May 22nd 2007, 9:49pm

Yanlış hatırlamıyorsam hotmail hesabınıza 1 ay girmesseniz deaktif olur mevcut emailler silinir ve yeni emailller ulaştırılmaz. 6 ay girmezseniz iptal olur ama bir altı ay daha aynı hesabı başkasının açması engellenir.
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

MıRZASAıD

Intermediate

Occupation: tecavüz değil tedafüdür.Hem tahrip değil, tamirdir. Hem hâkim değiliz, mahkûmuz

• Send private message

3

Tuesday, May 22nd 2007, 9:59pm

6 ay mı beklicem adresimn iptali için..ooo.. :?
Zübeyir Gündüzalp diyor ki: "Dünyada huzur ve rahat mı arıyorsunuz? Ukbada saadet mi istiyorsunuz? Risale-i Nur okuyunuz.

MıRZASAıD

Intermediate

• Send private message

4

Tuesday, May 22nd 2007, 10:01pm

msn i iptal etme

msn adresinizi iptal etmek için:

http://accountservices.msn.com adresine gir, msn adresini sonra parolani gir, oturum aç var ona tikla, sonra müsteri hizmetleri diyor ona tikla , hesabinizi kapatin var ona da tikla , sonra devam dügmesine tikla , hesabimi iptal et var ona tikla 30 gün sonra adres kullanilmaz.

mış bi deniyeyim..

MıRZASAıD

Intermediate

• Send private message

5

Tuesday, May 22nd 2007, 10:12pm

oldu galiba..hesabınız kapatıldı dedi yaptığım işlemin sonunda..1 kaç gün beklemme lazm sanırım tam olarak silinmesi için yani adrese girmemem lazım..

msn adresini iptal etmek isteyenler uygulayabilirler..

6

Thursday, November 8th 2007, 9:31pm

mirzasaidin verdigi adreste dedikleri cikmiyor.. e nasil hotmailimi iptal edicem?
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

7

Friday, November 9th 2007, 8:53am

http://accountservices.msn.com

Bu adresten bahsediyorsanız bizde çıkıyor...
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

8

Friday, November 9th 2007, 10:38pm

tamam abi adres cikiyorda, nasil iptal edilecegi yazmiyor! yoksa benim gözlerde bi sorun mu oldu? sifre degisimi falan yapiliyor orada, iptal icin birsey göremedim ben. hadi biraz yardimci olun! :oops:
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

9

Thursday, January 29th 2009, 7:21pm

kardeş şu msn i bende iptal etmek istiyorum

10

Tuesday, February 17th 2009, 2:00pm

Bilgiler için teşekkürler

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread