Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Hasan_Sinan

Moderator

• »Hasan_Sinan« ist männlich
  • »Hasan_Sinan« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Uzman Pazarlamaci

Hobbys: Okumak Okumak Okumak

• Nachricht senden

101

Samstag, 2. Januar 2010, 22:29

Benim anladigima göre söyle: Bütün dünya "normal" bir kutlama yaparken Türkiye hala bürokrasinin esareti altinda kutlamaktadir, cünki kalem bürokrasinin simgesidir...
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

104

Montag, 4. Januar 2010, 13:24

Benim anladigima göre söyle: Bütün dünya "normal" bir kutlama yaparken Türkiye hala bürokrasinin esareti altinda kutlamaktadir, cünki kalem bürokrasinin simgesidir...

Abi o "kalem" mi "zam kazığı" mı..?

80'li yıllar geldi aklıma bu karikatürü görünce..(=

105

Montag, 4. Januar 2010, 17:56

Bunda anlaşılmayacak ne var ki kardeşler..Yeni yıl dünyaya neşe, bize de zam kazıkları getirmiş işte..Hem de ne kazık, kazıklı voyvodanın kazıkları gibi. :D
*
Dâvâsını ifâde eden kazanır.

Zübeyir Gündüzalp

tafli38

Profi

• »tafli38« ist männlich

Beruf: T-I-G

Hobbys: yüzmek gezmek araba ve tabiki Nursohbetleri :)

• Nachricht senden

106

Montag, 4. Januar 2010, 18:08

Bunda anlaşılmayacak ne var ki kardeşler..Yeni yıl dünyaya neşe, bize de zam kazıkları getirmiş işte..Hem de ne kazık, kazıklı voyvodanın kazıkları gibi. :D

ablacim almanya nin da bu konu da türkiye den asa kalir yönü yok
biz müüminler e ancak cennet te rahat var galiba :D

özlemsüldür

Fortgeschrittener

• »özlemsüldür« ist weiblich

Beruf: öğrenci

Hobbys: internet kitaplar müzik

• Nachricht senden

115

Mittwoch, 13. Januar 2010, 19:10

:huh: Gerçekten hepsi çok manidar....
Time has shown that Paradise is not cheap, and neither is Hell unnecessary.

117

Donnerstag, 14. Januar 2010, 11:20

Mematii 8o
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

Hasan_Sinan

Moderator

• »Hasan_Sinan« ist männlich
  • »Hasan_Sinan« ist der Autor dieses Themas

Beruf: Uzman Pazarlamaci

Hobbys: Okumak Okumak Okumak

• Nachricht senden

118

Donnerstag, 14. Januar 2010, 16:29

Anlamadim.. yoksa alcak sandalyeyi o mu koydu.. ?(
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

Thema bewerten