You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

katrenur

Beginner

• "katrenur" started this thread

Occupation: öğrenci

Hobbies: hizmet, risale_i nur,muhabbet

• Send private message

1

Tuesday, February 6th 2007, 3:31pm

duanızı esirgemeyin ...

s.a. kardeşler ben de diğer arkadaşlarım gibi sizden dua isteyecektim arkadaşımın ailesi için.. Anne babası ayrılmanın eşiğinde olan bi arkadaşım için, onların yuvasının tekrar huzura kavuşması için... dualarınızı bekliyorum... arkadaşımın ismi yeşim ismen dua ederseniz sevinirim... Allah razı olsun selam ve dua ile....

2

Tuesday, February 6th 2007, 3:53pm

mevla evlerine huzur, aralarina muhabbet ve sevgi versin insallah..

3

Tuesday, February 6th 2007, 4:05pm

âmîn,

katrenur

Beginner

• Send private message

4

Tuesday, February 6th 2007, 5:09pm

Allah razı olsun kardeşler neolur eksik etmeyin dualarınızı çok zor durumdalar.. Allah razı olsun .Selamet ve dua ile...

5

Tuesday, February 6th 2007, 5:32pm

Rabbim onlara vicdan ve akıl versin. Gurularına teslim etmesin inşaallah

Dua edeceğimize emin ol kardeşim.

Ben böyle vakıalarda Vedud ism-i şerifini okumanın iyi geleceğini duymuştum. Adedini bilmiyorum ,ama okumakta fayda var. Çocuklarına tavsiye edersin.
Muhabbetle kardeşim
Sakın, sakın, sakın! Çabuk, bu şimdiye kadar demir gibi kuvvetli tesanüdünüzü tamir ediniz...

katrenur

Beginner

• Send private message

6

Tuesday, February 6th 2007, 5:40pm

Allah razı olsun bunu onlara söylicem bende onlar için bu şekilde dua edicem Rabb im herşeyin hayırlısını nasip etsin tüm müminlerin yuvalarına huzur nasip etsin.. selamet ve dua ile..

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread