You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 14th 2004, 12:48am

Cevşen sitesi hizmetinizde...

www.Cevsen.de sitesi artık hizmetinizde...

2

Monday, January 24th 2005, 3:36am

Cevsen.de taşınıyor...

Selamunaleyküm,

sunucu şirketin kendi reklamından hariç bizim için uygun olmayan reklamlar sunmaya başlaması üzerine www.cevsen.de adresini reklamsız bir sunucuya taşıma işlemlerini başlattık. Taşıma süresi en az 48 saat sürdüğü için bu süre zarfında reklamları iptal etme imkanımız yoktur. ınşaallah 2-3 gün içerisinde cevşen sitesine reklamsız ulaşma imkanınız olacaktır.

Bâki selamlar

Webmaster
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

3

Wednesday, January 18th 2006, 1:49am

Malesef bazi website sahipleri www.cevsen.de sitesinin sadece bir kaç sayfasını alarak kendi sitelerinin bir bölümü gibi sunmaktadırlar. Kaynak dahi vermeyen bu sitelere karşı bazı önlemler aldık. Aldığımız önlemler sebebiyle Cevsen.de sitesini ziyaret ettiğinizde herhangi bir problemle karşılaşırsanız buradan bize bildirmenizi rica ederiz...

Allah razı olsun!

4

Monday, February 26th 2007, 12:06pm

Cevsen.de sitemizin yeni misafir defterine mesaj yazmayan kaldı mı? :roll:

5

Monday, February 26th 2007, 1:13pm

Hemen yazıyorum inşaAllah :wink:
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

6

Wednesday, February 28th 2007, 4:32pm

Birşey soracağım,

Gücünü SaidNursi.de 'den alıyor diye bir ibare gördüm sitenizde.

http://cevsen.saidnursi.de

yada

http://www.saidnursi.de/cevsen adı altında olsa daha bir iyi olmazmıydı

ayrı bir site için içerik gerçekten çok az, maaliyet açısından da zarar gibi gördüm.

Yine de affedin, ben muhalefet değilim ama ne yapıyım ben yapsam kendime de böyle sorardım.

Tekrardan özür dilerim, sebebini merak ettim.

7

Wednesday, February 28th 2007, 10:07pm

Yapıcı eleştirilerinizi her zaman bekleriz. Siteye gelince Cevşen sitesi 2003 senesinde kuruldu ve internet ortamında kaynak site olarak yine bir ilke imza attı. Fakat o zamandan bu yana fazla bir yenilik yapamadık. Bu konuda da çalışmalarımız devam ediyor. Cevşen´in almanca açıklaması hazırlandı şuan son düzenlemeler yapılıyor. Sesli ve görüntülü cevşen kısmı yeniden hazırlanıyor. Büyük Cevşen´in tamamı da siteye eklenecek inşallah. Adresin daha kolay hafızada kalması için www.Cevsen.de adresini aldıysakta hosting olarak EuroNur serverini kullanıyoruz. Cevsen.de adreside sizin teklifte bulunduğunuz www.saidnursi.de/cevsen adresine yönlendiriliyor.

8

Thursday, March 1st 2007, 1:31am

Allah razı olsun.
Bende web tasarımcıyım, asıl mesleğim bu. Reklam ajansında çalışıyorum ve çözüm olarak sunduklarımı tavsiye ediyorum :oops:
Cemaatimizin sitesinin elbette ki en iyisi olmasını isterim. Cevşen sitesinin içerik olayı da olursa zenginliğine zenginlik katacak sanıyorum.

ızin verirseniz 2 hafta sonra ona yeni bir tasarım çalışmak isterim.

Selametle.

9

Friday, March 2nd 2007, 10:19pm

Elbette... Allah rızası için bu hizmetlere katkıda bulunmak isteyenlerin desteğini her zaman bekliyoruz.

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread