You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, December 5th 2006, 8:09pm

Quoted from ""searcher""

Kardeşlerim nasıl dua etmişsiniz böyle maşaAllah (Hem iş hem de tesettür :) )Artık tesettürlüyüm inşaAllah. Bugün ilk kez tesettürle ve mantoyla çıktım dışarı Allah'ım ne güzel bir duygu Rabb 'im tüm müslüman bayanlarına nasib etsin inş. Rabb'im cümlenizden razı olsun :)

Maşallah kardeşim,hayırlı olsun,çok çok sevindim.dualarda beni de unutmayın bu arada :D
ya rabbi!ya rabbi!ya rabbi! Beni bu yolda büyüt,bu yolda yürüt,bu yolda çürüt.Fakat asla ve asla döndürme..

22

Tuesday, December 5th 2006, 8:19pm

Saol kardeşim, inş sende dualarımızdasın artık :)
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

Alkan

Master

Hobbies: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Send private message

23

Tuesday, December 5th 2006, 8:47pm

maşaallah :) Allah istikametten ayırmasın.Amin..beni de dualarınızdan esirgemeyin risale okuma benim de azaldı böyle olmuyacak artık dur demenin zamanı geldi de geçiyor...
muhabbetle ....
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

24

Tuesday, December 5th 2006, 9:12pm

Saol kardeşim, Allah razı olsun :)

Böyle birbirimize dua etmeye devam edersek ve çaba gösterirsek herşey Rabb'imin istediği gibi olacak inşaAllah :)
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

25

Wednesday, December 6th 2006, 6:11am

çoooookk sevindimmmm :D :D :D

maşallah canıma...Rabbime nekadar şükretsek az değilmi..kul isterse o da dilerse oluyor işteee :D

26

Wednesday, December 6th 2006, 12:37pm

senin adına çok sevindim kardeşim, böyle bir müjdeli haberi almak, bir anlığına da olsa, bütün dertlerimi bana unutturdu. Rabbim diğer kardeşlerimize, ablalarımıza da nasip eylesin.

27

Wednesday, December 6th 2006, 6:35pm

Quoted from ""nuraşığı""

Rabbime nekadar şükretsek az değilmi..kul isterse o da dilerse oluyor işteee :D

:) :) Evvet cnmmm kul isteyince Rabb'im dileyince oluyor inş

Quoted from ""Abdulkadir Said""

böyle bir müjdeli haberi almak, bir anlığına da olsa, bütün dertlerimi bana unutturdu. Rabbim diğer kardeşlerimize, ablalarımıza da nasip eylesin.

Allah razı olsun kardeşim, bir anlık bile olsa kardeşimin dertlerini unutmasına vesile olduysam ne mutlu bana :) duana da canı gönülden aminnn diyorum. bu duyguyu yaşamalarını isterim inş. Rabb'im nasib eder

28

Thursday, December 7th 2006, 11:54am

âmîn

29

Thursday, December 7th 2006, 12:09pm

amin
Ümitvar olunuz..

adempala

Trainee

Occupation: Memur

Hobbies: hayat

• Send private message

30

Wednesday, December 13th 2006, 10:46pm

Ya RAB..

Allah Sizi o kuyunun içinden çıkaraca bir eli göndersin inşaallah..
Risale-i nur'un Kerameti inşaallah tecelli etsin.. O na sarılmalı KuRr'aN-ı Kerim hürmetine, Resulullah A.S. ın son peygamber olması alemlerin sultanı olması hasebine sizi feraha kavuştursun
Hayır hah olarak kabul ederseniz.. dua ile dua talebiyle
ADPA

31

Thursday, December 14th 2006, 10:55am

Aminnnn kardeşim, Rabb'im razı olsun inş :)

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread