Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

41

Samstag, 18. November 2006, 21:52

Salatı Trefriciye
Okunan:4244
Kalan:200

Yasin-i şerif
Okunan:60

maşallah...
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

42

Sonntag, 19. November 2006, 01:19

55 tefriciye okunmustur.
Allah´ım hayırlı şifa ver yavruma. Öyle bir şifa verki hastalığın izi bile kalmasın üzerinde.

43

Sonntag, 19. November 2006, 13:39

Salatı Tefriciye
Okunan:4299
Kalan:145

Yasini şerif
Okunan:60
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

44

Mittwoch, 22. November 2006, 03:42

40 salavatı tefriciye daha okudum bu gün insallah.
Allah´ım hayırlı şifa ver yavruma. Öyle bir şifa verki hastalığın izi bile kalmasın üzerinde.

45

Samstag, 25. November 2006, 02:17

100 salavatı tefriciye daha okudum allah kabul etsin.Toplam kac oldu acaba?

46

Samstag, 25. November 2006, 02:19

Sadece 5 adet kalmıs 4444 olmaya.Allahın izni ile bitirdim:)Rabbim yavrumun sifasıne vesile etsin insallahh.Allahım enn tez günlerde sifa kapılarımızı acsın.sıFA KAYNAGINI BıZE GÖSTERSıN.Sifa nerede ise bildirsin insallahh.Allahım yavrularımıza sifa versin..

47

Samstag, 25. November 2006, 02:22

Gökleri ve yeri yaratan, bunları yaratmakla yorulmayan Allah'ın ölüleri diriltmeye de gücünün yeteceğini düşünmezler mi? Evet O, herşeye kadirdir. (Ahkaf, 33)

Allahım benim yavrumun da kaslarını diriltir insallah..

48

Samstag, 25. November 2006, 12:17

Amin amin amin...

Kadere inanan kalbler, karamsar olmaz. Acı-tatlı her şeyin bir dönemi olduğunu, geceden sonra gündüzün beklendiğini, zorlukların peşinden muhakkak bir kolaylığın geldiğini bilir, sabırla bekler, acılardaki hikmeti seyreder, tatlı günlerine şükreder.
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

adempala

Schüler

Beruf: Memur

Hobbys: hayat

• Nachricht senden

49

Freitag, 9. Februar 2007, 23:28

bir yasin de benden

kardeşim mustafa allah şafi ismini tecelli etsin onda göstersinn..
dua ile
ADPA

50

Samstag, 10. Februar 2007, 00:08

Zitat von »"bir_damla_nur"«

Amin amin amin...

Kadere inanan kalbler, karamsar olmaz. Acı-tatlı her şeyin bir dönemi olduğunu, geceden sonra gündüzün beklendiğini, zorlukların peşinden muhakkak bir kolaylığın geldiğini bilir, sabırla bekler, acılardaki hikmeti seyreder, tatlı günlerine şükreder.

bir damla nur canim kardesim,
ne kadar güzel yazmissin öyle
icimi aydinlattin
sanki benim icindi bu yazi karamsarliktan kurtulmam icin
allah razi olsun..
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

51

Samstag, 10. Februar 2007, 22:10

Ecmain can

Bizlerde Rabbimizden razı kullar olalım inş.
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

Thema bewerten