You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, October 21st 2006, 10:52am

duanıza muhtaç kardeşiniz

kardeşlerim duanıza çok ihtiyacım var.bi konu hakkında doğru bi karar vermem lazım veremiyorum.Cenabı hak benim bu kararsızlıgımı hayra çıkarsın inşallah. :?

2

Saturday, October 21st 2006, 11:06am

kardeşim hakkında hayırlı yol hangisi ise RABBıM onu nasip etsin...hayırlı olanı RABBıM kalbine ilham etsin inşallah...
şu âlemde mü'minin mü'mine karşı en büyük yardımı dua iledir.Barla -247

3

Saturday, October 21st 2006, 11:14am

Rabbim hakkınızda hayırlı olan şeyleri yaşatsın..Her işinde Onun rızasını düşünenlerden eylesin.Amin..

4

Saturday, October 21st 2006, 11:18am

amin . inşallah dogru kararı verebilirim.

5

Saturday, October 21st 2006, 11:27am

Rabbim bu kararı verdiğimde senin rızanı kazanabileceksem nasip eyle..yoksa nasip eyleme..diye dua ediniz..en mühim şey Allahın rızasını kazanmak..

muhabbetle..

6

Saturday, October 21st 2006, 1:08pm

kardeşlerim en sonunda kararımı vermek için bi adım atabildim.inşallah bu kararım hakkımda hayırlı olur .sizlerede teşekkür ederim beni yanlız bırakmadıgınız için.

7

Saturday, October 21st 2006, 1:09pm

içim bi nebze olsun ferahladı arada kalıp bişey yapamamak çok kötü.

8

Saturday, October 21st 2006, 1:13pm

Kardeşim Allah yardımcın olsun, konunun ne olduğunu bilmiyorum ama inşallah hayırlı bir karar vermişsindir
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

9

Saturday, October 21st 2006, 1:23pm

konu bi iş görüşmesiydi.

10

Saturday, October 21st 2006, 5:20pm

hayırlsı
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

Alkan

Master

Hobbies: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Send private message

11

Saturday, October 21st 2006, 5:22pm

rabbim hakkınızda hayırlı neyse onu versin...inş
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

12

Thursday, October 26th 2006, 11:22am

Amin.....

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread