Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Samstag, 21. Oktober 2006, 10:52

duanıza muhtaç kardeşiniz

kardeşlerim duanıza çok ihtiyacım var.bi konu hakkında doğru bi karar vermem lazım veremiyorum.Cenabı hak benim bu kararsızlıgımı hayra çıkarsın inşallah. :?

2

Samstag, 21. Oktober 2006, 11:06

kardeşim hakkında hayırlı yol hangisi ise RABBıM onu nasip etsin...hayırlı olanı RABBıM kalbine ilham etsin inşallah...
şu âlemde mü'minin mü'mine karşı en büyük yardımı dua iledir.Barla -247

3

Samstag, 21. Oktober 2006, 11:14

Rabbim hakkınızda hayırlı olan şeyleri yaşatsın..Her işinde Onun rızasını düşünenlerden eylesin.Amin..

4

Samstag, 21. Oktober 2006, 11:18

amin . inşallah dogru kararı verebilirim.

5

Samstag, 21. Oktober 2006, 11:27

Rabbim bu kararı verdiğimde senin rızanı kazanabileceksem nasip eyle..yoksa nasip eyleme..diye dua ediniz..en mühim şey Allahın rızasını kazanmak..

muhabbetle..

6

Samstag, 21. Oktober 2006, 13:08

kardeşlerim en sonunda kararımı vermek için bi adım atabildim.inşallah bu kararım hakkımda hayırlı olur .sizlerede teşekkür ederim beni yanlız bırakmadıgınız için.

7

Samstag, 21. Oktober 2006, 13:09

içim bi nebze olsun ferahladı arada kalıp bişey yapamamak çok kötü.

8

Samstag, 21. Oktober 2006, 13:13

Kardeşim Allah yardımcın olsun, konunun ne olduğunu bilmiyorum ama inşallah hayırlı bir karar vermişsindir
"Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yâr et bize erdirdiklerini"

9

Samstag, 21. Oktober 2006, 13:23

konu bi iş görüşmesiydi.

10

Samstag, 21. Oktober 2006, 17:20

hayırlsı
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

Alkan

Meister

Hobbys: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Nachricht senden

11

Samstag, 21. Oktober 2006, 17:22

rabbim hakkınızda hayırlı neyse onu versin...inş
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

12

Donnerstag, 26. Oktober 2006, 11:22

Amin.....

Thema bewerten