You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Tuesday, August 8th 2006, 5:54pm

amin bacım, Allah razı olsun, umudumuz o ki kaşın yukarısındaki o bölgede tümör yayacak arızalı hücreler kalmamıştır ve kaşı da düzelir.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

42

Tuesday, August 8th 2006, 6:10pm

inşallah inşallah..5 vakit namazımın ardından tüm nur talebesi kardeşlerime,validelrine,babalarına dua ediyorum şimdide ismen edeceğim inşallah..

selametle.Rabbim şifa versin inş

43

Tuesday, August 8th 2006, 7:05pm

Rabbim şifa versin inşaALLAH

Allah razı olsun
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

insirah

Master

Occupation: NURolog

• Send private message

44

Tuesday, August 8th 2006, 9:34pm

Rabbim bir kulunu imtihana tabi tutuyorsa,o kulundan bir beklentisi vardır.Yani toğbe ya da hatasını anlamasını sağlamak,uyarmak...
Günahların dökülmesi vs..
Annenize hastalar risalesi okuyun..
Rabbim şafi isminin tecellisini göstersin inş.

45

Friday, August 18th 2006, 2:13pm

Dualarınız için sağolun, Allah razı olsun. Annem bugün hastanede son dikişleri aldırmış, tahlil sonuçları da iyi çıkmış, inşa'Allah tümör üretecek tümör hücresi vücudunda kalmamış. Doktor çıkarılan tümörün tahlillerine bakarak "Beklediğimiz gibi çıkmadı. Tahlil sonucun iyi. Beklentimiz daha kötüsüydü." demiş. Kaşı da normal seviyeye indi, gözaltındaki şişlik de, inşa'Allah zamanla iyileşecek gerisi.

Bunu şirket-i maneviyenin ve duanın bir kerameti ve himmeti ve Allah'ın bir lütfu olarak görüyorum bunu...

46

Saturday, August 19th 2006, 12:51pm

Tahlil sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim abi. Bizler tüm nur talebeleri hatta peder ve valideleri için daim ediyoruz dua..

slm ve dua ile..

47

Saturday, August 19th 2006, 2:02pm

sağol kardeşim,
insanın nurlu ve iyi kalpli manevî kardeşlerinin olması çok güzel,
Allah bozmasın bu ortamı,

mavilale

Intermediate

Hobbies: ...

• Send private message

48

Saturday, August 19th 2006, 8:38pm

mübarek,
muhterem validenize, Allah acil şifalar nasip etsin inşaAllah...
Bir gömlek düştü bu hikayede bize, yakub’un gözyaşına değen…

49

Saturday, August 19th 2006, 10:38pm

amin,
جزاكم الله خيرا كثيرا

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread