You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

şuayipak

Beginner

• "şuayipak" started this thread

Occupation: asker

Hobbies: din üzerine yapılan sohbetler

• Send private message

1

Thursday, July 27th 2006, 4:29pm

[Kitap] Avukat bekir berk

yazarının zannnedersem yavuz bahadıroğlunun olduğu bu kitapta üstadın hayatından kesintiler ve üstadın avukatlığını yapan bekir berk isimli genç bir avukatın ilkeleri uğruna nasıl savaş verdiğini bulacaksınız kardeşlerime tavsiye[list=][/list]
PRENS BıSMARK.)
*“Ben sana çağdaş olamadığımdan dolayı üzgünüm ey Muhammed (s.a.v.). ınsanlık senin gibi seçkin bir kudreti bir defa görmüş, bundan sonra göremeyecektir. Ben, heybetli huzurunda derin bir saygı ile eğilirim.

2

Thursday, July 27th 2006, 6:28pm

Tesekkür ederim. Kitap cok ilgimi cekti. Bende bir hukukcu adayiyim.
mutlaka okumaya calisacam.

Selamlar

3

Thursday, March 29th 2007, 3:41pm

BEKıR BERK

NURUN AVUKATI OLAN BU KAHRAMAN ıNSANLA ıLGıLı BAZI HATIRALARI GEÇTığıMıZ GÜNLERDE SAMı CEBECıDEN DıNLEDıM BıRDE SERENCAMDA OKUYUNCA HEPTEN MERAK ETTıM KıTABIN ISBN NOSUNU VE TAM ıSMıNı GÖNDERıRSENıZ SEVıNıRıM ALLAH RAZI OLSUN

şuayipak

Beginner

• "şuayipak" started this thread

Occupation: asker

Hobbies: din üzerine yapılan sohbetler

• Send private message

4

Saturday, March 31st 2007, 9:27pm

yavuz bahadıroğlu diye bilidirmiştim amna kitabın yazarı vehbi vakkasoğlu kardeş tam adı avukat bekir berk :) duayla
PRENS BıSMARK.)
*“Ben sana çağdaş olamadığımdan dolayı üzgünüm ey Muhammed (s.a.v.). ınsanlık senin gibi seçkin bir kudreti bir defa görmüş, bundan sonra göremeyecektir. Ben, heybetli huzurunda derin bir saygı ile eğilirim.

5

Saturday, April 7th 2007, 4:58pm

paylaşım için ALLAH razı olsun...selam ve dua ile...
şu âlemde mü'minin mü'mine karşı en büyük yardımı dua iledir.Barla -247

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread