You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 7th 2006, 2:12am

[Kitap] Cemil Topkpinar

Sevgili arkadaslar size Cemil Tokpinar´in tüm kitaplarini, Dogan Cüceloglu´nun "Savasci" kitabini ayrica "The Sufi Cry Out" isimli Ney CD sini tavsiye edebilirim.

2

Saturday, July 8th 2006, 11:35am

Cemil Tokpinar bu ismi hiç duymadım ne tür kitaplar çıkarıyor

3

Saturday, July 8th 2006, 12:03pm

Quoted from ""kimyagerus""

Cemil Tokpinar bu ismi hiç duymadım ne tür kitaplar çıkarıyor

Dini icerikli. Daha cok genclere yönelik. Ayrica Moral Fm de programi var. Hatta bugün saat 17.00´de.
Kitaplari: Sabah namazina nasil kalkilir, Ömür boyu ask 1 ve 2, Genclik ve ask, Peygamberimizin diliyle genclik, Risale-i Nur´u okuma ve anlama teknikleri.
Sade bir dille anlatir, okumasi ve anlamasi cok kolaydir. Pratik bilgiler verir.

Kendisi Ilahiyat fakültesi mezunur.
Isterseniz yazilarini su sayfadanda okuyabilirsiniz: www.mollacami.com, kitaplar kisminda ve ya site ici ararsaniz sanirim bulabilirsiniz.
Selamlar

4

Saturday, July 8th 2006, 12:05pm

Sabah namazina nasil kalkilir bu kitabı okumuştum ama pek beğenmemiştim...Yzarıda aklımda kalmamış :(

5

Saturday, July 8th 2006, 12:28pm

Dini konulara yeni yeni ilgi gösterenler icin sanirim bu kitaplar daha uygun ve ilginc gelebilir.
Kolaydan baslamanin daha dogru oldugunu düsünüyorum.

Bilgi bakimindan cok zengin iseniz, bu kitaplar size hitap etmeyebilir.

6

Saturday, July 8th 2006, 12:32pm

Ben bilgi bakımından zengin değilim :(.Evet okudum ama daha iyi olabilirdi diye düşünmüştüm

7

Saturday, July 8th 2006, 12:35pm

Tabiiki herseyin daha iyisi olabilir. Insallah daha iyisini yapmak size nasip olur.

8

Saturday, July 8th 2006, 12:39pm

Allah razı olsun.Herkese nasip olur inşAllah.Hayat defterinize amel defterinize daha iyiysi olur inşAllah

9

Saturday, July 8th 2006, 1:20pm

Cemil Tokpınar, Yeni Asya'nın eski yazarlarındandır. Metin Karabaşoğlu, ıhsan Atasoy, Vehbi Vakkasoğlu, Yavuz Bahadır, Ümit şimşek ve diğer pek çok bildiğiniz yazar da...

Maşa'Allah, gazete kanalıyla çok yazar yetişti.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

10

Saturday, July 8th 2006, 3:08pm

Gazeteyle pek haşir neşir olamıyoruz ki :( ...

11

Monday, February 5th 2007, 2:53am

cemil tokpinarin 'peygamberimizin diliyle genclik' kitabini okudum cok güzeldi. diger ikisinide yeni aldim henüz bitiremedigim bediüzzaman beslemesini okuduktan sonra onlara basliycam insallah.

mazmaza

Beginner

Occupation: bilgisayar teknikeri

Hobbies: bilgisayar, internet, videolar, resimler, güneş enerjisi uygulamaları

• Send private message

12

Monday, November 5th 2007, 10:29pm

cemil tokpınar'ın sabah namazına nasıl kalkılır adlı bir kitabı var. hatta internetten bedava elektronik kitap olarak dağıtılıyor. milyonun üzerinde sattı. namazın öneminden bahsediyor ve şeytanın ve nefsin yol bulduğu kapıları bir bir kapatıyor.

namaz gönüllüleri platformunun da kurucularındandır kendisi. allah onlardan razı olsun.
saat durmaz boyna çalışır
yakınının ölümüne herkes alışır
mühim değil cenaze namazı
aklı selim olan beş vakte çalışır.
yasin kardeşiniz

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread