Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

murat bedir

Schüler

• »murat bedir« ist der Autor dieses Themas

Beruf: saglikci

Hobbys: okumak kamp; yazmak, seheyat etmek, muzik & ilahi ve benzeri dinlemek ve en onemlisi dinime olan sonsuz lgi ve istek.

• Nachricht senden

1

Dienstag, 14. Februar 2006, 03:27

Dikkat Dikkat Ayasofya Tekrar Acilabilir

Oncelikle hepinizi saygiyla selamliyorum.
Ak partili Adana millet vekili sayin Atilla Basoglu bir soru onergesi vermis ve 1934 yilinda kapatilan camimiz o deverde sahte bir imza ile kapatildiginin celiskileri var mesliste ve sayin Basoglu ise abdulkadir aksu ve mehmet ali sahin gibi bakanlara bir arastirma yapilmasi icin bastiriyor.
Genis bilgi Zaman gazetesinden takip ede bilirsiniz. HAYDI HAYIRLISI - YA ALLAH
Selam ve Dua ile.....

2

Dienstag, 14. Februar 2006, 14:01

Ayasofya'yı tekrar açacak olan Mehdi olacaktır. Bu tür girişimlerin sonuç vereceğini sanmıyorum...

insirah

Meister

Beruf: NURolog

• Nachricht senden

3

Dienstag, 14. Februar 2006, 17:28

Zitat von »"talhagenc"«

Ayasofya'yı tekrar açacak olan Mehdi olacaktır. Bu tür girişimlerin sonuç vereceğini sanmıyorum...

:) mehdinin askerleri de olabilir :wink:

4

Dienstag, 14. Februar 2006, 17:37

Zitat von »"insirah"«

Zitat von »"talhagenc"«

allah razı olsun güzel tespit. fakat sadece askerleri diye kısıtlamamak lazım sıradan amiyane zatlarda olabilir..

insirah

Meister

• Nachricht senden

5

Dienstag, 14. Februar 2006, 17:55

Zitat von »"hy120"«

Zitat von »"insirah"«

Zitat von »"talhagenc"«

allah razı olsun güzel tespit. fakat sadece askerleri diye kısıtlamamak lazım sıradan amiyane zatlarda olabilir..

kim neyim olması mühim değil,önemli olan ayasoyfayı büyük emeklerle cami yapan fatih sultan mehmet hzlerinin kemiklerini sızlamasını son bulduran şahıs ya da şahısların olması...!

6

Dienstag, 14. Februar 2006, 18:05

ayasofya cami olacaktır olmasına insaallahda yanlız bence bu konuyu yanlış ele alıyoruz. esas konu neden müze olduğu. ve emin olun esas hatayı ben bizlerde buluyorum. hatamız(eksiğimiz) yeterince tahkik olamamız. tabi genli kast ediyorum

üstadın da dediği gibi, kaderimize yardım etmemiz...!

insirah

Meister

• Nachricht senden

7

Dienstag, 14. Februar 2006, 18:21

Zitat von »"hy120"«

ayasofya cami olacaktır olmasına insaallahda yanlız bence bu konuyu yanlış ele alıyoruz. esas konu neden müze olduğu. ve emin olun esas hatayı ben bizlerde buluyorum. hatamız(eksiğimiz) yeterince tahkik olamamız. tabi genli kast ediyorum

üstadın da dediği gibi, kaderimize yardım etmemiz...!

ustad bu konuyu 14.şua ve lahikalarda bahsediyor

8

Montag, 19. Juli 2010, 11:26

Ee açılmış mı Ayasofya şimdi..Hem de bu bahaneciliklerle..(!)

9

Montag, 19. Juli 2010, 14:10

Bildiğim kadarıyla geçen bu 4 senede hiçbişey yapılmadı.
Allah, yar yar... (Cem Karaca'nın vefatından önce yazıp söylediği son şarkısı)

10

Montag, 19. Juli 2010, 18:34

Dua edelim. Rabbim en kısa zamanda tekrar Ayasofya'yı camii olarak görmeyi bize nasip eder. Kimin yaptığı o kadar önemli değil.

11

Montag, 19. Juli 2010, 19:46

Benim için önemli.

12

Montag, 19. Juli 2010, 23:20

peki kardeş senin için önemli olsun

13

Montag, 19. Juli 2010, 23:51

Kim açarsa ona, ömrümün sonuna kadar hayır dua edeceğim için önemli. ;)

Thema bewerten