Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Dienstag, 29. November 2005, 11:49

Kasım 2005 - Pembe yeşil sarı beyaz. Heyy buraya bak biraz!

Can Kardeşimizin Kasım sayısı hakkında düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz.

Beruf: Öğretmen

Hobbys: Risalei- Nur -Eğitim Öğretim- Bulmacalar - Arılar ve Bal

• Nachricht senden

2

Samstag, 2. Februar 2008, 21:39

Can Kardeş'im Can Yoldaşım

Can Kardeşim benim. Beni nurlara ulaştıran köprü. Çocukluğum değil ama lise yıllarım can kardeş okuyarak geçti. Hala cıltlerini saklıyorum Okulumdaki eğitim öğretim çalışmalaımızda okul olarak kullanıyoruz.Can kardeşlerim ciltler halinde okulumuzdaki öğretmenler odasının kitaplık dolabında durur. ısteyen arkadaşlar oradan alır istediği bölümlerin fotokopisini çektirerek sınıfında kullanır.
Geçen yıl yaptığımız değerler eğitimi projesinde kullanan materyellerin %90'nı can Kardeş'ten alınmıştı.
ışte böyledir benim can Kardeşim. Gençliğimde yanımdaydı. Öğretmenliğimde de beni yalnız bırakmadı. Vefalı dostum benim dünya durdukça dur.

Zehracan

Super Moderator

Hobbys: Risale-i Nur, DUA...

• Nachricht senden

3

Sonntag, 3. Februar 2008, 12:50

MasaAllah, ne güzel. :)
"İnsan vardır fark edilmez süsünden.
Kimi farksızdırkoyun sürüsünden.
Her gördüğün şekle kapılma,
insan anlaşılmaz görüntüsünden...(!)"

raiyyetperver

Anfänger

Hobbys: pc, satranç, gezi, futbol, kitap, gazete vs..

• Nachricht senden

4

Dienstag, 19. Februar 2008, 15:57

vay muba rek vay :)

5

Mittwoch, 3. Februar 2010, 17:50

Abi maşallah ya.
Can kardeşleri öğretmenler odasına götürmeniz.
Ama gerçekten eski can kardeşler çok güzel. Ben de ciltlere dalıp gidiyorum:)

Thema bewerten