Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

nurli

Fortgeschrittener

• »nurli« ist der Autor dieses Themas

• Nachricht senden

1

Montag, 26. September 2005, 10:08

duanıza ihtiyacım var

s.a kardeşlerim şü iki gün içinde hayatımın en güzel haberini almış bulunuyorum fakat bazı sorunlar var bunun için sizlerden dua istiyorum ne olur benim için dua edin ve bu haber gerçek olsun rabbim bana bunu nasip etsin sizlerin duasına ihtiyacım var dualarınızı benden eksik etmeyin
ALLAh sizden razı olsun her derdimde her anımda hep yanımda hissettim sizleri şimdi yıllarca beklediğim ve özlediğim bir durumla karşı karşıyayım ve beni yine yanlız bırakmayıp dualarınızı benden eksik etmeyeceğenizi biliyorum
selam ve dua ile kalın
nur

mihmandar

Fortgeschrittener

Hobbys: Risale-i Nur

• Nachricht senden

2

Montag, 26. September 2005, 10:26

inşallah beklediğiniz haber gerçek olur. ve hayırlı olur. Cenab-ı Hak sizin yardımcınız olsun.

Alkan

Meister

Hobbys: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Nachricht senden

3

Montag, 26. September 2005, 11:39

Allah tan sizin hakkınızda ne hayırlıysa o olsun...Amin...
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

4

Montag, 26. September 2005, 12:17

Allahım en hayırlı ve en çabuk şekilde seni dileğine kavuştursun nurli..
Rabbim merhametlilerin en merhametlisidir....Amin...
Güzellik ne oradadır, ne burada; ne şu zamanda, ne bu zamanda; ne Roma’da, ne Atina’da. Güzellik, hayran olabilen bir ruh neredeyse oradadır. Başka yerde ararsanız, nafile!
-Henry David Thoreau-

5

Montag, 26. September 2005, 12:43

ve aleykümüsselam, Allah hayırlısını versin abla, bu haber ne az buçuk tahmin edebiliyorum..

baki selamlar,
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

Thema bewerten