You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Fahri Avcu

Intermediate

• "Fahri Avcu" started this thread

Occupation: isci

Hobbies: bilgisayar

• Send private message

1

Friday, May 27th 2005, 12:39am

ölüm cezasi?

islamiyete idam cezasinin hükmü nedir? almanyadaki bi talebe ye okul icin lazim. mümkünse almanca yazin yoksa insallah almancaya ceviririm. mümkünse pazar gününe kadar cevap yaziniz

2

Friday, May 27th 2005, 6:40am

Abi soruyu biraz daha açar mısın?
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

Occupation: Ögrenci

• Send private message

3

Friday, May 27th 2005, 7:29pm

Selamun Aleykum,

Bu dediginiz konu hakkinda bir bilgim yok..size yardimi olurmu bilmem ama bir site biliyorum: www.******.org inshallah bulabilirsiniz...

Wesselam...

Not: Link Webmaster tarafindan kaldırılmıştır.
Islamiyet kildan ince kilictan keskindir...

4

Friday, May 27th 2005, 7:49pm

Dini Bilgiler ıhlas grubunundur, barish'in dediği gibi, su-i zan etmeseniz de, itimad etmeyin. Yani, kuvvetli mihenge vurun orada okuduklarınızı...
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

Fahri Avcu

Intermediate

• "Fahri Avcu" started this thread

Occupation: isci

Hobbies: bilgisayar

• Send private message

5

Friday, May 27th 2005, 11:22pm

Ve Aleykum selam

site biliyorum: ******.org inshallah bulabilirsiniz... bulamadim !

Occupation: Ögrenci

• Send private message

6

Saturday, May 28th 2005, 9:34pm

Sizden özür diliyorum...Bu yazmis oldugum sitenin sakincali bilgiler icerdigini webmaster tarafindan ögrendim..Uyardiklari icin Allah razi olsun...Iyiki sayfanin ismini sildiler...Ancak güvenilir olan ve dini bilgiler hakkinda istediginizi bulabileceginiz bazi siteler yazmislar:

www.sorularlaislamiyet.com, www.sorularlarisaleinur.com, www.fikih.info, www.cevaplar.org, www.ahmetsahin.org

Kolay gelsin..

Wesselam
Islamiyet kildan ince kilictan keskindir...

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread