You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 28th 2005, 4:02pm

[Kitap] Minyeli Abdullah (Hekimoğlu İsmail)

efsane roman...

romandan hoşlanmıyan biri olarak ilk okuduğum ve en sevdiğim romanlardan biri...

ilkkez 10 yaşındayken okumuşdum....

en son 70. baskıyı aşmışdı....

herhalde gelmiş geçmiş en fazla satan kitaplardan biridir...

forumda okumayan yoktur herhalde....

Alkan

Master

Hobbies: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Send private message

2

Thursday, April 28th 2005, 4:05pm

selamın aleykum

ben okumadım ama adını duydum...ılk once Salih suruç tan Peygamberimizin hayatını okucam sonra Sahabe hayatı sonra inşAAllah buna da vakit ayırırız...selametle....tabi ki Allah ın izniyle...
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

3

Thursday, April 28th 2005, 4:28pm

inşallah okuyunuz...

4

Saturday, April 30th 2005, 8:45am

Re: selamın aleykum

Quoted from ""alkan_unal""

ben okumadım ama adını duydum...ılk once Salih suruç tan Peygamberimizin hayatını okucam sonra Sahabe hayatı sonra inşAAllah buna da vakit ayırırız...selametle....tabi ki Allah ın izniyle...

Salih Surucun Peygamberimizin hayatini bir cirpita okuyacaginiza inaniyorum,Cok akici bir kitap...Buarada Minyeli Abdullahin filminide tavsiye edebilirim.
şu gecenin sabahı, şu kışın baharı,
ne kadar muhakkak ve kat'i ise Haşr'ın sabahı, berzah'ın baharı da o kadar muhakkak ve kat'idir.

superhoca

Beginner

Occupation: -gizli-

Hobbies: grafik, resim, kitap, tasarım

• Send private message

5

Saturday, September 1st 2007, 9:03pm

güzel kitaptır..tam bir sabır, tahammül ve samimi olarak çarpan bir yüreği anlatıyor..
[ CarpeDiem / Anı YakaLa.! ]

6

Saturday, September 1st 2007, 9:42pm

minyeli abdullahi kuzenim tavsiyesi üzerine okumustum.. ilk baslari sikici gelmisti 3 sene önce okudugumda fakat ilerleyen sayfalari ve kitabin sonuna dogru güzeldi.. bendeki baskisi 74.. simdi 80 e yaklasmistir.. filmini yapmislardi minyeli abdullahin fakat izlemek kismet olmadi hemüz..
Ben beni biraktigim zaman, sen beni birakma Yarab! Yunus Emre

nevfel

Professional

Hobbies: müzik,kitap,radyo,bilgisayar

• Send private message

7

Sunday, September 2nd 2007, 12:38am

ben hem filmlerini izledim, hemde kitabını okudum.zannedersem okuyalı 4sene filan oldu.tavsiye ederim çok hoş ve mükemmeldir kitapda filmleride...
Ne zaman bir hicran bestesi duysam
Gözlerim mechule dalıyor Anne...

pencere

Trainee

Occupation: Talebe

• Send private message

8

Thursday, September 13th 2007, 5:17pm

Çok güzel bir kitap, herkese tavsiye ederim.
Güzel Gören Güzel Düşünür, Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread