Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Donnerstag, 7. April 2005, 21:13

Kadın müezzinlik yapabilirmi?

slm
bir kadin mahremleri yaninda (esi, kardesi) müezzinlik yapabilirmi? :roll: kamet okuyabilirmi???..... bu konu hakinda bir bilgisi olan varmi???

ARO
vslm
Ruhumda büyük bir boşluk hissederek,okuyacak kitap ararken,Risale-i Nur'u okuduğum zaman elimde olmayarak ondan ayrılamadım.Kalbimdeki o büyük ihtiyacı karşıladığını hissettim.ılmî ve imanî şüphelerden kurtaran aklî ve imanî ispatları onda buldum.Z.G.

2

Mittwoch, 13. April 2005, 17:40

bu sorumu "sorularla islamiyet com" sitesine sordum.....cevabi bekleyelim bakalim...... :wink:
Ruhumda büyük bir boşluk hissederek,okuyacak kitap ararken,Risale-i Nur'u okuduğum zaman elimde olmayarak ondan ayrılamadım.Kalbimdeki o büyük ihtiyacı karşıladığını hissettim.ılmî ve imanî şüphelerden kurtaran aklî ve imanî ispatları onda buldum.Z.G.

Hobbys: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 13. April 2005, 22:35

Ben yapamaz diye biliyorum ama şuan evde değilim kaynak gösteremiyorum yarın kısmet olursa eve döneceğim bakarım inşaAllah.

4

Donnerstag, 14. April 2005, 12:46

Aleykum selam

Kadınların namaz için ezân ve kâmet okuma mecbûriyetleri yoktur ve yapamazlar

onun icin böyle seylerle mesgul olmamanin daha dogru oldugunu saniyorum

Thema bewerten