Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Montag, 28. März 2005, 19:26

Ay'dan arsa satılıyor, kaçırmayın!

Ay'dan arsa satılıyor, kaçırmayın!
Bir intenet sitesi, online olarak Ay'dan arsa satıyor! Yanlış okumuyorsunuz, gerçekten Dünya'nın uydusu Ay'dan. Hem de çok cazip fiyatlarla. ışte semtlere göre değişen fiyatlar (?!)

Siteye girdiğinizde karşınıza "Ay'a gidiyoruz, bize katılmak üzere davetlisiniz" çıkıyor. Kısaca K2LX Projesinden bahsediliyor ve size çok çekici fiyatlarla arsalar sunuluyor. Hem de bölgeler belli, fiyatlar belli.

Ödemeler posta çeki, banka havalesi veya kredi kartıyla yapılıyor, üstelik taksitle.

Örneğin Lake of Dreams (Hayaller gölü) bölgesinde 1 dönüm arsa için 15 YTL ödemeniz yeterli. Ya da Sea of Tranquility (dinginlik denizi) bölgesi için 18 YTL.

Bu kadar çalıştım, şu fani dünyada bir dikili ağacım yok diyorsanız. Durmayın hemen tıklayın.

Arsa alacak aklı selim arkadaşlar için işte adres
http://www.xiun.com
M.Salih özel hab
...biz istihdam olunuyoruz;hem rıza dairesinde,hem inayet altında bize Hizmet-i Kur'aniye yaptırılıyor. (28. Mektup'tan)

2

Montag, 28. März 2005, 19:28

kimin malını kime satıyorsunuz?

bu insanların uğraşacak başka birşeyleri yok sanırım :D kimin malını kime satıyorsunuz? :D ahirzaman insanı cidden ne yapacağını şaşırmış :D
...biz istihdam olunuyoruz;hem rıza dairesinde,hem inayet altında bize Hizmet-i Kur'aniye yaptırılıyor. (28. Mektup'tan)

Alkan

Meister

Hobbys: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Nachricht senden

3

Montag, 28. März 2005, 20:42

bunlar kafayı yemiş

ya biri dag benim der birisi ay dan arsa satar Allah akıl fikir versin ne diyim!!! :roll: :roll: :roll:
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

4

Montag, 28. März 2005, 23:15

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yahu arkadaşlar bu mülk edinme merakının sonu nereye gidecek merak ediyorum :D . Dağı geçtik, Ay'a geldi sıra... FesubhanAllah, yarın öbür gün yıldız da satar bunlar :D
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

5

Dienstag, 29. März 2005, 10:35

yada günesi :-)
Ya Rab, Esma-ül Hüsna´na sahit yaz beni....

6

Dienstag, 29. März 2005, 16:18

:D arkadaşlar biz bunlara gülüyoruz ama inşallah ileride çocuklarımız bize kızmazlar:
"Anne, baba siz hiç geleceğe yatırım yapmamışsınız,herkes aydan güneşten arsa almış,siz de bir şey yok" diye... :P

7

Dienstag, 29. März 2005, 17:14

Aydan, Güneş manzaralı bir kışlık arsa,
Bide Dünya manzaralı yazlık alıyım,
buşh ve şaronla aynı mekanda yaşamaktan bunaldım da, belki ayda kiyif yaparım. :lol:
Forum kurallarından 4.2.1 + 4.2.2 ve 4.2.7´nci maddelerin ihlali sebebiyle üyeliği iptal edilmiştir.

Risale Okuyorum

Üyeliği İptal Edildi

• »Risale Okuyorum« ist männlich
  • »Risale Okuyorum« wurde gesperrt

Beruf: Öğrenci

Hobbys: İnternet, Risale-i Nur

• Nachricht senden

8

Dienstag, 29. März 2005, 20:38

Zitat von »"Abdullah"«

Aydan, Güneş manzaralı bir kışlık arsa,
Bide Dünya manzaralı yazlık alıyım,
buşh ve şaronla aynı mekanda yaşamaktan bunaldım da, belki ayda kiyif yaparım. :lol:

Merak etme orda da rahat vermezler :mrgreen:
"şimdi oku, kabirde okuyamazsın!" (Zübeyir Gündüzalp)

9

Mittwoch, 30. März 2005, 21:16

Selamun Aleyküm,
Allah iyiliğinizi versin,ne diyeyim...Hastayken neşelendirdiniz beni...Allah da sizi dünya-ahiret güldürsün inşallah...amin....

not: bir araba parasına ayın yarısını alırım dimi...
fena bir ticarete benzemiyor aslında !... :roll:
Güzellik ne oradadır, ne burada; ne şu zamanda, ne bu zamanda; ne Roma’da, ne Atina’da. Güzellik, hayran olabilen bir ruh neredeyse oradadır. Başka yerde ararsanız, nafile!
-Henry David Thoreau-

Thema bewerten