Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Muhabbet Fedâileri sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

nurunözü1

Profesyonel

• Konuyu başlatan "nurunözü1"

Hobiler: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Özel mesaj gönder

1

27.03.2005, 16:32

Her gördüğünüz gerçek değildir

Bazı insanlar çok inatçıdırlar. Onlara bazı gerçeklerden söz edersiniz ama onlar "Gözümle görmeden inanmam" der ayak direrler. Peki gözle görülen her şey gerçek midir?Aşagıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=82742

Alkan

Usta

Hobiler: Risale-i Nur, Kur'an dinlemek

• Özel mesaj gönder

2

27.03.2005, 22:01

Selamın Aleykum

gerçekten reismler cok hoş...allah razı olsun
"ey bedbaht nefsim! acaba ömrün ebedi midir? hiç kat'i senedin var mı ki, gelecek seneye, belki yarına kadar kalacaksın?

Risale Okuyorum

Üyeliği İptal Edildi

• "Risale Okuyorum" bir erkek
  • "Risale Okuyorum" adlı kullanıcı yasaklandı

Meslek: Öğrenci

Hobiler: İnternet, Risale-i Nur

• Özel mesaj gönder

3

28.03.2005, 13:49

ben de çok bu resimlerden

ışte bazıları;

Üstteki resimde ortadaki daire yamuk görünüyor

Tüm daireler aslında düz bir çizgide hizalı

Kalın mor çizgiler birbirine paralel ama buna inanmak ilk bakışta zor, öyle değil mi?

Ortaya yaklaştıkça çizgiler eğrileşiyormuş gibi görüntü almamıza karşın aslında çizgilerin dümdüz olduğunu ilk bakışta farkedemeyiz...

Bu şekiller bir spiral değil, hepsi birer daire...

Mavi karelerin düz olduğuna inanmak çok güç.

Gördüğünüz tüm kareler sağlam ve hepsi eşit büyüklükte. Ama bunu gözlerimize anlatabilir miyiz?
"şimdi oku, kabirde okuyamazsın!" (Zübeyir Gündüzalp)

Bu konuyu değerlendir