Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

nurli

Fortgeschrittener

• »nurli« ist der Autor dieses Themas

• Nachricht senden

1

Montag, 28. Februar 2005, 14:36

benim içinde dua edermisiniz

şuanda içinde bulunduğum durumdan kurtulmam için dualarınıza muhtacım kardeşler eğer benim gibi aciz bir kul için dua edecek olursanız inanın bu fakri mutlu etmiş olursunuz

ALLAh razı olsun hepinizden
selam ve dua ile kalın
nur

2

Montag, 28. Februar 2005, 15:02

esselam nurli kardesim..

Allah gönlüne genislik ve ferahlik versin...dertlerin ve kederlerine sabretme gücü nasip etsin ve sonunda refaha erdirsin..

benim icinde dua edin :lol:

vesselam

3

Montag, 28. Februar 2005, 15:16

Nurli ve nurlu olan kardeşim,Allah yar ve yardımcın olsun.Bizler inanan bütün insalar için dua ederiz.Sana özel olucak bugün... :wink:

nurli

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

4

Montag, 28. Februar 2005, 15:27

ALLAh razı olsun arkadaşlar inanın bü gün özel olmaya ihtiyacım vardı ruhumda duyduğum acıyı anca dualarla sarabilir ve iyileştirebilirim ALLAh hepinizden razı olsun ve sizlerinde gönlünüzden geçen güzelliklerin RAbbim hayırlılarını versin sizlere
Amin
selam ve dua ile kalın
nur

5

Montag, 28. Februar 2005, 17:43

amin ecmain diyorum dualarınıza hepinizin.Allah yardımcın olsun kardeş, ınşirah suresini oku daraldığında,
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

nurli

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

6

Dienstag, 1. März 2005, 09:18

Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim dualar kadar etkili ben başka bir yöntem bilmiyorum
ınşallah çok şükür dualarınızın yardımıyla iyileşiyorum
Allah tekrar tekrar razı olsun
selam ve dua ile kalın
nur

Hobbys: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Nachricht senden

7

Dienstag, 1. März 2005, 12:15

Esselam kardeş seni o kadar iyi anlıyorum ki...Bazen insanı çok üzen şahıslar yada olaylar oluyor.Aklın karışıyor,ne mantığın nede duyguların sana yardım etmiyor.Arkadaşlarına anlatıyorsun sıkıntını seni anlamıyorlar belki anlıyorlar ama yardım edemiyorlar vs vs.ınşaAllah seni anladığına inan biri olarak duamda olacaksın.Hayırla...
Ya tozu dumana katacaksın!Yada tozu dumanı yutacaksın!Yutanlardan olmamak dileği ile...

nurli

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

8

Dienstag, 1. März 2005, 13:22

Allah razı olsun nurunözü inanın hepinizde benim dualrımdasınız inşallah RAbbim kabul eder.

cahiliyet döneminin adetlerini devam ettiren bir çevre içinde yaralanmadan yol almak inanın dualarınız olmadan çok zor
selam ve dua ile kalın
nur

Hobbys: hat sanatı,ebru sanatı,kitap,internet

• Nachricht senden

9

Mittwoch, 2. März 2005, 12:33

Rabbim cümlemizden razı olsun inşaAllah...
Ya tozu dumana katacaksın!Yada tozu dumanı yutacaksın!Yutanlardan olmamak dileği ile...

nurli

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

10

Donnerstag, 3. März 2005, 10:32

Amin ecmain
selam ve dua ile kalın
nur

11

Freitag, 4. März 2005, 14:58

Rabbim bütün dualarini kabul etsin!!!! Her $eyi gönlüne göre versin.
Sen hiç bir seye malik degilsin, NEDIR BU GURURUN?
(Bediüzzaman Said Nursi hz)

nurli

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

12

Freitag, 4. März 2005, 15:37

Amin kardeşim amin ALLAh cümlemizin dualarını kabul etsin
selam ve dua ile kalın
nur

Thema bewerten