You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

emir mithat

Intermediate

• Send private message

41

Wednesday, June 29th 2005, 3:03pm

amiiin inşallah

bahar

Beginner

Hobbies: KıTAP,DOğA

• Send private message

42

Monday, June 19th 2006, 9:14am

Quoted from ""kimyagerus""

Quoted from ""nurunözü1""

bir sürahi su :D :lol:

sürahi hiç elinden düşmeyecek mi yaaa :D :D :D :D :D :D

Çok güzel bir fikir....

Bir de,Kehf suresinin son beş ayetini okuyup şu saatte kalkıcam dediğinizde kalkıyorsunuz.ınş sizde kalkarsınız.

Aslında erken yatmak lazım ama biz hem geç yatıp hem de namaza kalkmaya çalışıyoruz.Bundada başarılı olduğumuzu pek söyliyemem.

ayna

Master

• Send private message

43

Sunday, August 24th 2008, 9:19pm

Quoted from ""Abdulkadir Said""

Kitap ilgimi çekti, almayı düşünüyorum. Kitabı okuyup da namaza başlayan çokmuş. ınşa'Allah hayırlara vesile olur.

hala kitap lazım mı :D
Kâinatın Efendisi;

-SEN YARDIMSIN-

ayna

Master

• Send private message

44

Sunday, August 24th 2008, 9:44pm

uzun zamandır kalkamıyorum... şimdi ramazan da geliyor, sahurdan sonra rahatlıkla durup namazı bekleyebiliyorsun... namazdan sonra kalan saatti de uykuyla geçirip sabah işe gidiyoruz.. ama uyku gerçekten çok zorluyor.. hala uyukuyu aza indirme konusunda zorluk çekiyorum.. bu da benim işe ve namaza kalkmamı rahatlıkla zorluyor...
Kâinatın Efendisi;

-SEN YARDIMSIN-

ssibel

Trainee

• Send private message

45

Monday, August 25th 2008, 3:26pm

geç yatanlar için çözüm ;yatmadan önce jimlastik spor yapmak 1-2 saat sonra vücudunuz ister istemez sizi uyandırıyor

Occupation: öğretmen,ev hanımı

• Send private message

46

Thursday, August 28th 2008, 10:49am

Yeni evlilere sanki daha zor oluyor sabah namazlarina kalkmak.. chogumuz kazaya birakiyoruz :(

Hele bir de bebeginiz varsa... ve bu bebek sabaha kadar her yarim saatde bir uyaniyorsa...

Bazen dushunuyorum,acaba Hz.Fatima anamizin boyle bahaneleri ola bilirmiydi?!

Bizlerde bi sheyler eksik.. :(

47

Thursday, August 28th 2008, 11:07am

O devrin insanlarına yetişmek ne mümkün. şu anki kolaylaştırıcı teknolojik nimetler yokken, daha çok beden işi yapıyorlarken, vakit namazları cemaatle kılınıyor. Bir tahayyül edin, çağımız insanı ne kadarına tahammül edebilir nefsiyle girdiği mücadelede...
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

ayna

Master

• Send private message

48

Thursday, August 28th 2008, 8:28pm

hayat şartları herşeyi çok etkiliyor bunu da etkilediği gibi..
Kâinatın Efendisi;

-SEN YARDIMSIN-

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread