You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, November 8th 2010, 9:24pm

Süleyman Kurter'in Flaş TV'deki Programı

Süleyman Kurter Amerika'daki hizmetleri Flaş Tv'de Anlatıyor:

Gerçek Gündem programına katılan Prof. Dr. Süleyman Kurter, Yılmaz Tunca'ın sorularını cevapladı. Prof. Dr. Süleyman Kurter, Amerika'da yaşayan Müslümanların durumlarını ve Risale-i Nur hizmetlerini anlattı...

2

Tuesday, November 9th 2010, 8:15am

Olayları iyi kavramamız ve yaşanan olaylara iyi bakabilmemiz için Amerikadan bakış.

Hem Flaş Tv ye hemde abimize binlerce teşekkür ederiz.

3

Tuesday, November 9th 2010, 8:20am

Sentezhaber'den haberdar olarak canlı yayında izleme fırsatımız oldu.Sevindirici haberler aldık Süleyman Ağabeyimizden ve ekibinden Rabbim razı olsun ve hayırlı fütuhatlar nasib etsin İnşallah.

4

Tuesday, November 9th 2010, 11:28am

Çok güzel bir röportaj, proğram olmuş,
yıllarca amerikada kalıp türkiyenin gündemine hakim olmak çok güzel
nurlu hizmetlerinizden dolayı Süleyman abimizi tebrik ederiz. Flaj tv yöneticisinede teşekkürlerimi, dualarımı sunarım.

Hasan_Sinan

Moderator

• "Hasan_Sinan" is male

Occupation: Uzman Pazarlamaci

Hobbies: Okumak Okumak Okumak

• Send private message

5

Thursday, November 11th 2010, 9:08pm

Ismini cok duymustum ama kendisini hic görmedim. Yeni Asyanin hassasiyetini Amerikadada yasanmasi ne kadar manidar. Risale-i Nur heryerde istikamet icinde hizmet ediyor.
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

6

Friday, November 12th 2010, 5:33am

Tesekkurler.

Rate this thread