Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Donnerstag, 26. August 2010, 13:33

Üstteki menüden ulasabileceginiz "Dostlar" bölümü hizmete girmistir. Eger web siteniz varsa, Dost ol bölümünden müracaat ederek, dost veya kardes site olabilirsiniz...
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

22

Samstag, 28. August 2010, 07:25

Duyurular bölümündeki konulara üyelerin cevap yazma yetkisini sehven iptal etmisiz. Düzeltilmistir...

Hüzünlü

Fortgeschrittener

• »Hüzünlü« ist männlich

Beruf: Yazılım ve destek uzmanı

Hobbys: Okumak, yürümek. kitap

• Nachricht senden

23

Montag, 30. August 2010, 12:53

MaşaAllah barekAllah.. Uzun zaman oldu ziyaret etmeyeli.. Rabbim hizmetinizi daim ve kabul eylesin.. Gerçekten eskisine nazaran daha güzel oldu.. İyiki Muhabbetfedaileri var.. Selam ve dua ile..
Nefsiyle mücadele içinde!

24

Montag, 30. August 2010, 14:33

maşallah sitemize girmeyeli ne kadar güzelleşmiş yeni forum sitemiz tüm m.fedailerine hayırlı olsun ....her halde ramazan bereketi sitemize de yansıdı.....değişiklik güzeldir.

25

Mittwoch, 1. September 2010, 08:48

Artık forum üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Bunun için Profil ayarlarınıza gidin, Yönetim sekmesine geçin, Arkadaş Daveti menüsüne tıklayın. Davet edilecek arkadaşınızın eposta adresini girin ve gönderin. İsteğe bağlı olarak davet ile birlikte arkadaşınıza mesaj da gönderebilirsiniz. Haydi deneyin...

Profil Düzenle > Yönetim > Arkadaş Daveti

Muhammed_ Enes

Fortgeschrittener

• »Muhammed_ Enes« ist männlich

Beruf: Yazılım ve destek uzmanı

Hobbys: Okumak, yürümek. kitap

• Nachricht senden

26

Freitag, 3. September 2010, 21:12

MaşaAllah her gün yeni bir yenilikle karşılaşıyoruz.. Allah razı olsun..
Nefsiyle mücadele içinde!

27

Samstag, 18. September 2010, 01:28

canlar 300 yenilik var da... 300 yazımız yok... 300 yeni risale-i nur dersi mütalaamız...
keşke abiler gayret edip... biraz daha safları sık tutsak:) :rolleyes: :rolleyes: :utandım: :utandım:

28

Mittwoch, 1. Dezember 2010, 08:24

Avatar (üye resimleri) güncellendi

Muhabbet Fedaileri'ne birbirinden güzel 350 den fazla yeni AVATAR (üye resmi) eklendi. Eski forumdan kalma ufak avatarlar silindi. Yeni Avatarlar 7 kategori altında toplandı.

Risale-i Nur & Muhabbet: 40 Avatar
Said Nur ve Talebeleri: 57 Avatar
EuroNur: 10 Avatar
Yeni Asya: 7 Avatar
StyleIslam: 35 Avatar
Islamiyet: 114 Avatar
Karisik: 95 Avatar

Avatar eklemeleri devam edecektir...

Yeni Avatarlara nasil ulasabilirim?

Profil Düzenle > Üye Resmi kısmından yeni avatarlara ulaşabilirsiniz. Tüm kategorileri ziyaret ederek en beğendiğiniz avatarı seçebilir, dilediğiniz zaman aynı ekrandan avatarınızı değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz avatar her mesajınızda üye isminizin altında ve ayrıca üye profilinizde belirecektir.

Muhammed

Moderator

• »Muhammed« ist männlich

Beruf: The Collection of Risale-i Nur

Hobbys: The Collection of Risale-i Nur

• Nachricht senden

29

Donnerstag, 2. Dezember 2010, 01:41

hayırlı olsun :)
Bismillahirrahmânirrahîm

" Dedim:''Çok yalnızım.”
Dedi: “Ben sana çok yakınım
.”

Bakara: 186 Ayeti Kerime

30

Dienstag, 21. Dezember 2010, 23:20

Allah dini islama iteatkar ve hürmetkarlık ve hizmetkarlık edenlerin cmlesin sağlık ve sihhat vede afitler versin amin..

31

Montag, 3. Januar 2011, 08:36

Yenilenen foruma sahip çıkalım.
ufacıkta olsa katkı yapalım

32

Dienstag, 4. Januar 2011, 20:05

Foruma girelim. açılan sayfalarada görüşlerimizle katılımda bulunalım.
forumd konuları serbestce analiz edelim. ufkumuz açılsın.
Ümirvâr olunuz: şu istikbal inkilâbı içinde en yüksek gür sadâ islâmın sadâsı olacaktır

:thumbsup:

33

Montag, 8. August 2011, 04:03

Forum güncellendi

Forumun alt yapisinda kapsamli güncellemeler yapildi. Eger forumda herhangi bir hata ile karsilasirsaniz haber vermenizi rica ederiz.

Thema bewerten