Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 24. März 2010, 19:50

YARDIM PLSSSS!!!!

Slm. Bir problemim var benim bilgisyarımda virüs sistemi var. Yerel disk c den falan gözöküyor ama sag alt kösye gelmedii icin tarattırma yapamıyorum bilgisayar kendi kendine kapanıyor arama kes, kopyala, yapıştır yaparken bilgisyar donuyor bende CTRL+ALT+DLT den kapatıyorum ama yine bilgisyar kendi kenidine kapanıyor güvenli modda da acılmılmıyor... mavi bi yazı gelniyor ve söle diyor :::LÜTFEN YENİ YÜKLEDİGİNİZ DONANİMLARİ TAM YÜKLEDİGİNİZDEN EMİN OLUN EGER BU YAZIYI İLK DEFA GÖRÜYORSANIZ BİLGİSYARARI YENİDEN ACIP KAPATIN BUNU Bİ KAC KEZ GÖRDÜYSENİZ BİRİNDEN YARDIM İSTEYİNİZ YADA TAM YÜKLEYEMEDİGİNİZ KLASÖRLERİ SİLİN HATA00XX.....::::::::.: ve /C yi /D yi acarken bisey isito txt uzantısı bulunamadı dio yard :cursing: mmmm!!!!!!1

2

Freitag, 26. März 2010, 11:07

Galiba formatlaman lazım.
Eğer bilgilerin C de değilse, C diskini formatlamanda fayda vardır.

bower

Anfänger

• »bower« ist männlich

Beruf: öğrenci

Hobbys: bilgisayar,telefon.

• Nachricht senden

3

Freitag, 26. März 2010, 16:23

bilgisayarı açtığın zaman f8 e bas ordan güvenli mod'a gir.açıldıktan sonra başlat\tüm programlar\donatılar\sistem araçları\sistem geri yüklemeyi tıkla.oradan bir tarih seç geri yükle inşallah çalışır :)

4

Montag, 29. März 2010, 10:51

güvenli modda da acılmıo mavi ekran geliooo

bower

Anfänger

• »bower« ist männlich

• Nachricht senden

5

Montag, 29. März 2010, 12:27

o zaman yapcak birşey yok malesef :S önemli belgelerin varsa flash diske v.b at sonra format atmayı biliyorsan bütün diskleri biçimlendirip format at diski 2 ye bölersen daha iyi olur.. :thumbsup:

6

Dienstag, 30. März 2010, 14:42

iste dike de kopyalamıom kes kopyala yapıstır yapmıoooo!!!!

bower

Anfänger

• »bower« ist männlich

• Nachricht senden

7

Dienstag, 30. März 2010, 19:00

o zaman windowdan bir dosya silinmiş olabilir.bence format at..

8

Dienstag, 30. März 2010, 19:47

zaten düsünüyorum saten bence kes kopyala yapıstır yapmayan bilgisayar hic biseyyy!!!

bower

Anfänger

• »bower« ist männlich

• Nachricht senden

9

Mittwoch, 31. März 2010, 17:22

:)

islamdavasi

Anfänger

• »islamdavasi« ist männlich

Beruf: Map Engineer

• Nachricht senden

10

Montag, 5. April 2010, 08:16

Hata Kodunu Yazarsanız Yardım Edebilirim insaAllah.
Hem ehl-i siyasete hiç münasebetimiz olmadığı halde, kat’î bilsinler ki, bu memlekette, bu asırda, milleti anarşilikten, tereddî ve tedennî-i mutlakadan kurtaracak yegâne çaresi, Risâle-i Nur’un esâsâtıdır.

Kastamonu Lâhikası, s. 99

Thema bewerten