You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 14th 2009, 7:24pm

Yardıma ihtiyacım var

merhaba arkdaşlar.ben kendim için 4444 salat-ı tefriciye okuyorum.o kadaar bunaldım ki gooogle 4444 tefriciye yardım yazdım bu site çıktı karşıma.vardır bunda da bir hikmet.sizlerden yardım talep ediyorum.yardım edende etmeyende sağolsun.
şu anda 476 dayım...

2

Monday, December 14th 2009, 11:11pm

750 tefriciye ile inş yardımımız olur
Vicdanın ziyası ulûm-u diniyedir
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

3

Thursday, December 17th 2009, 9:10pm

bugün bakabildim ben daha 680dayım.Allah razı olsun hepinizden çok çok teşekkür ederm. :(:( nasıl teşekkür etsem azdır.çok sağolun.böylece
bununla birlikte 1430 oldu.

kalan 3014
inşş bitiricem bitirince yazıcam sizlere dileğimin sonucunuda yazıcam.bitirdiğimi de Allah razı olsun.misli mislini versin.

4

Thursday, December 17th 2009, 9:15pm

Yüce Rabbim gönlüne ferahlık versin kardeşim , sıkıntılarını gidersin İnşallah.

5

Thursday, December 17th 2009, 9:18pm

Allah razı olsun hepimizin inşallahh

6

Sunday, December 27th 2009, 2:16pm

700 daha ekleyebilirsiniz...
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

7

Sunday, January 3rd 2010, 3:02pm

yani sen 1450 tane mi okudun ??* ayyy nasıll teşekkür etsemmm azdırr....evde net yok giremiyorum ..çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
ben gerisini kendi başıma halledecem inşallahh Allah razı olsun yardımın için sağol.çok çokkkkkk sağol... :(:( nasıl teşekkkür etsem azdır.

8

Sunday, January 3rd 2010, 9:53pm

yani sen 1450 tane mi okudun ??* ayyy nasıll teşekkür etsemmm azdırr....evde net yok giremiyorum ..çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
ben gerisini kendi başıma halledecem inşallahh Allah razı olsun yardımın için sağol.çok çokkkkkk sağol... :(:( nasıl teşekkkür etsem azdır.

Rica ederim .. ;) bir kardeşimize yardımımız olduysa ne mutlu
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

9

Sunday, January 3rd 2010, 10:43pm

Sıkıntınız her ne ise, hakkınızda hayra ve inşiraha kalbolsun kardeşim..

Rate this thread