Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Montag, 14. Dezember 2009, 19:24

Yardıma ihtiyacım var

merhaba arkdaşlar.ben kendim için 4444 salat-ı tefriciye okuyorum.o kadaar bunaldım ki gooogle 4444 tefriciye yardım yazdım bu site çıktı karşıma.vardır bunda da bir hikmet.sizlerden yardım talep ediyorum.yardım edende etmeyende sağolsun.
şu anda 476 dayım...

2

Montag, 14. Dezember 2009, 23:11

750 tefriciye ile inş yardımımız olur
Vicdanın ziyası ulûm-u diniyedir
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

3

Donnerstag, 17. Dezember 2009, 21:10

bugün bakabildim ben daha 680dayım.Allah razı olsun hepinizden çok çok teşekkür ederm. :(:( nasıl teşekkür etsem azdır.çok sağolun.böylece
bununla birlikte 1430 oldu.

kalan 3014
inşş bitiricem bitirince yazıcam sizlere dileğimin sonucunuda yazıcam.bitirdiğimi de Allah razı olsun.misli mislini versin.

4

Donnerstag, 17. Dezember 2009, 21:15

Yüce Rabbim gönlüne ferahlık versin kardeşim , sıkıntılarını gidersin İnşallah.

5

Donnerstag, 17. Dezember 2009, 21:18

Allah razı olsun hepimizin inşallahh

6

Sonntag, 27. Dezember 2009, 14:16

700 daha ekleyebilirsiniz...
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

7

Sonntag, 3. Januar 2010, 15:02

yani sen 1450 tane mi okudun ??* ayyy nasıll teşekkür etsemmm azdırr....evde net yok giremiyorum ..çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
ben gerisini kendi başıma halledecem inşallahh Allah razı olsun yardımın için sağol.çok çokkkkkk sağol... :(:( nasıl teşekkkür etsem azdır.

8

Sonntag, 3. Januar 2010, 21:53

yani sen 1450 tane mi okudun ??* ayyy nasıll teşekkür etsemmm azdırr....evde net yok giremiyorum ..çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun.
ben gerisini kendi başıma halledecem inşallahh Allah razı olsun yardımın için sağol.çok çokkkkkk sağol... :(:( nasıl teşekkkür etsem azdır.

Rica ederim .. ;) bir kardeşimize yardımımız olduysa ne mutlu
Aklın Nuru
fünûn-u mdeniyedir

9

Sonntag, 3. Januar 2010, 22:43

Sıkıntınız her ne ise, hakkınızda hayra ve inşiraha kalbolsun kardeşim..

Thema bewerten