Sie sind nicht angemeldet.

-

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Donnerstag, 22. April 2010, 10:03

Yahu abla nazarın değdi , proje sayfam karıştı , kayboldu , :whistling:

prpgram ayarlarıyla oynadım biraz , proje sayfasına 3d görünümüne geri dönemiyorum , acil yardım ? programı kapatıp tekrar başlattım , yine aynı , nasıl eski haline getirebilirim?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

22

Sonntag, 25. April 2010, 17:54

Teşşekürler..

Kaydedip çıktım ve usb ye yedekledim :) ,FAkat, şimdi de yukarıdaki gibiyken render alabiliyorum ama ilaçları çoğalttığımda render alamıyorum , 15-20 dakiika bekletikten sonra program kilitleniyor kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum , kısacası render sorunu var ..

Aşağıdaki resimde , şişeleri biraz çoğalttım , yerleştirdim ,

Ama render alırken böyle kalakalıyor , sonra program kilitleniyor, görevi sonlandırıp çıkıyorum, programı kaldırıp tekrar mı kursam acaba ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

23

Sonntag, 25. April 2010, 19:01

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:15)

24

Samstag, 1. Mai 2010, 17:45

"eczana1.blend" dosyası adresinize gönderilmiştir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

25

Sonntag, 2. Mai 2010, 11:07

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:15)

26

Sonntag, 2. Mai 2010, 20:38

CEVAP: Hafta-5 PROJE Eczane 2

Benim yaptığım kavanozlar pek gerçek olmadı

Burdaki kavanozlar için kullandığıınız cam , yansıma, geçirgenlik değerleri ile ilgili bilgi verirmisiniz?

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

27

Montag, 3. Mai 2010, 13:57

-

28

Montag, 14. Juni 2010, 14:19

Eczane proje dosyası iyice karmaşık bir sayfaya dönüştüğü için en son kaldığım yerden bırakıp photoshopta son haliyle bitirdim .
Yeni projeme başlıyorum inşallah :)

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

29

Montag, 14. Juni 2010, 16:00

Ellerine sağlık...
Allah, yar yar... (Cem Karaca'nın vefatından önce yazıp söylediği son şarkısı)

30

Montag, 14. Juni 2010, 16:10

Teşekkür ederim ..

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

31

Mittwoch, 23. Juni 2010, 19:23

-

32

Sonntag, 11. Juli 2010, 18:43

Yeni çalışmaya ne zaman başlayacaksınız?

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

Thema bewerten