You are not logged in.

-

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Thursday, April 22nd 2010, 10:03am

Yahu abla nazarın değdi , proje sayfam karıştı , kayboldu , :whistling:

prpgram ayarlarıyla oynadım biraz , proje sayfasına 3d görünümüne geri dönemiyorum , acil yardım ? programı kapatıp tekrar başlattım , yine aynı , nasıl eski haline getirebilirim?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

22

Sunday, April 25th 2010, 5:54pm

Teşşekürler..

Kaydedip çıktım ve usb ye yedekledim :) ,FAkat, şimdi de yukarıdaki gibiyken render alabiliyorum ama ilaçları çoğalttığımda render alamıyorum , 15-20 dakiika bekletikten sonra program kilitleniyor kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum , kısacası render sorunu var ..

Aşağıdaki resimde , şişeleri biraz çoğalttım , yerleştirdim ,

Ama render alırken böyle kalakalıyor , sonra program kilitleniyor, görevi sonlandırıp çıkıyorum, programı kaldırıp tekrar mı kursam acaba ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

23

Sunday, April 25th 2010, 7:01pm

-

This post has been edited 1 times, last edit by "bilisim3d" (Aug 11th 2021, 5:15am)

24

Saturday, May 1st 2010, 5:45pm

"eczana1.blend" dosyası adresinize gönderilmiştir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

25

Sunday, May 2nd 2010, 11:07am

-

This post has been edited 1 times, last edit by "bilisim3d" (Aug 11th 2021, 5:15am)

26

Sunday, May 2nd 2010, 8:38pm

CEVAP: Hafta-5 PROJE Eczane 2

Benim yaptığım kavanozlar pek gerçek olmadı

Burdaki kavanozlar için kullandığıınız cam , yansıma, geçirgenlik değerleri ile ilgili bilgi verirmisiniz?

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

27

Monday, May 3rd 2010, 1:57pm

-

28

Monday, June 14th 2010, 2:19pm

Eczane proje dosyası iyice karmaşık bir sayfaya dönüştüğü için en son kaldığım yerden bırakıp photoshopta son haliyle bitirdim .
Yeni projeme başlıyorum inşallah :)

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

29

Monday, June 14th 2010, 4:00pm

Ellerine sağlık...
Allah, yar yar... (Cem Karaca'nın vefatından önce yazıp söylediği son şarkısı)

30

Monday, June 14th 2010, 4:10pm

Teşekkür ederim ..

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

31

Wednesday, June 23rd 2010, 7:23pm

-

32

Sunday, July 11th 2010, 6:43pm

Yeni çalışmaya ne zaman başlayacaksınız?

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )