Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 4. November 2009, 15:27

Hanım Hanıma bölümü için başvuru linki nerede?

Allah rızası için birisi Hanım Hanıma bölümü için başvuru linkini bulabilir mi?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

2

Mittwoch, 4. November 2009, 19:57

İki gündür arıyorum , tıkladığım linkler hatalı, bi zahmet bulun şu formu :Hmmm2: :Trip-3: :Grrr:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

3

Mittwoch, 4. November 2009, 20:00

Sabreden zamane, muradına ere...
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

4

Mittwoch, 4. November 2009, 20:01

Bekleyelim bakalım , başvuru linki yoksa artık beni direk alıcaklar hanım hanımaya ben bilmem 8) :whistling:

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

5

Mittwoch, 4. November 2009, 20:40

:mit: :gördünmü: :uykucu: :risaleokumak:

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

6

Mittwoch, 4. November 2009, 22:02

Karara varıldı. Eski müracaat formu olmayacakmış artık, çünkü o tür müracaat formunu, foruma kayıt olmadan da doldurup gönderenler oluyormuş. Peki şimdi nasıl müracaat edeceksiniz?

Adınız:
Soyadınız:

Doğum Tarihi:
Telefon:
İkâmet Adresiniz:
Şehir VE Ülke:

Yukarıdaki bilgiler ile Webmaster´e ÖZEL MESAJ üzerinden müracaatınızı gönderiyorsunuz.
Bilgiler kontrol edildikten sonra Hanım Hanıma bölümüne girme yetkisi verilecekmiş.

Eksik bilgilerle yapılan müracaatların değerlendirilmiyor...
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

~Nur~

Schüler

Hobbys: Kuran- Kerim, Risale-i Nur, Osmanlıca......

• Nachricht senden

7

Freitag, 1. Januar 2010, 15:28

s.a

ben de hanım hanıma bölümünü görmek istiyorum

ama telefon adres filan neden isteniyoki ben internet ortamında bu kdar gizli bilgilerimi hiçbir zamn vermiyorum

başka bir yolu yok mu o bölümü görmenin :utandım:
Faniyim, fani olanı istemem,
Acizim aciz olanı istemem
Ruhumu Rahman'a teslim eyledim;
gayr istemem...

8

Samstag, 2. Januar 2010, 07:04

Aleykümselam Nur hanım,
yaklaşık 10 senedir hanım hanıma forumun güvenliği için müracaatlarda bu bilgileri istisnasız talep ediyoruz. 100 den fazla hanım hanıma üyesinin şimdiye kadar bilgilerini bize gönderdiklerine pişman olduğunu görmedik, duymadık. Gönderilen bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra size giriş izni verilir. Sonuçta hanım hanıma giden yol karşılıklı güvenden geçiyor...
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

~Nur~

Schüler

Hobbys: Kuran- Kerim, Risale-i Nur, Osmanlıca......

• Nachricht senden

9

Samstag, 2. Januar 2010, 12:30

tmm vereyimde telefonu ne yapacağınızı anlayamadım arayıp mı anlıyosunuz bayan olduğumu
Faniyim, fani olanı istemem,
Acizim aciz olanı istemem
Ruhumu Rahman'a teslim eyledim;
gayr istemem...

10

Sonntag, 17. Januar 2010, 10:02

Bilgileri kontrol etmek için bir çok yöntem kullanıyoruz. Bunlardan bir taneside telefon olabiliyor...
"We are the Warriors of Love, We Have no Time For Enmity"

11

Freitag, 27. August 2010, 16:10

bende katılmak istiyorum Hanımlar bölümüne yardımcı olurmusunuz?

Hasan_Sinan

Moderator

• »Hasan_Sinan« ist männlich

Beruf: Uzman Pazarlamaci

Hobbys: Okumak Okumak Okumak

• Nachricht senden

12

Freitag, 27. August 2010, 17:00

Karara varıldı. Eski müracaat formu olmayacakmış artık, çünkü o tür müracaat formunu, foruma kayıt olmadan da doldurup gönderenler oluyormuş. Peki şimdi nasıl müracaat edeceksiniz?

Adınız:
Soyadınız:

Doğum Tarihi:
Telefon:
İkâmet Adresiniz:
Şehir VE Ülke:

Yukarıdaki bilgiler ile Webmaster´e ÖZEL MESAJ üzerinden müracaatınızı gönderiyorsunuz.
Bilgiler kontrol edildikten sonra Hanım Hanıma bölümüne girme yetkisi verilecekmiş.

Eksik bilgilerle yapılan müracaatların değerlendirilmiyor...
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

Thema bewerten