Sie sind nicht angemeldet.

-

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 28. Oktober 2009, 15:18

-

-

Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:17)

2

Mittwoch, 28. Oktober 2009, 15:27

-

Dieser Beitrag wurde bereits 11 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:08)

3

Donnerstag, 29. Oktober 2009, 17:12

Hocam , uygulama ödevinin bir ,iki adımını atladım çünkü render i çok üzün sürdü ama yaptığım için anlamış bulunmaktayım , inşallah daha geniş bir vaktimde ikinci kez yapıp renderi alıp eklerim ..

(Üniversitedeki hocama söyleseydim bunu çat çat eksileri sıralardı ) :)

Bir de render alırken veya render in kısa sürmesi için dikkat etmemiz gereken bir iki püf noktası varsa yazarsanız sevinirim , peşin peşin Allah razı olsun :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

4

Donnerstag, 29. Oktober 2009, 17:41

-

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:09)

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

Beruf: Sürücü kursu ögretmeni

• Nachricht senden

5

Freitag, 30. Oktober 2009, 01:28

renderleyince renkler gözükmüyor??

[/url][/img] [/url][/img]

6

Freitag, 30. Oktober 2009, 04:45

@zamane_gençlik,

foruma mesaj yazarken imageshack.us´a resim yükleme imkanını ve daha sonra resimi forumdaki mesaja nasıl ekleyeceğimizi "Resimli Anlatım" bölümünde izah edebilirseniz, eminim Sedat kardeş ile birlikte bir çok üyenin işine yarayacaktır. Allah razı olsun.
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

7

Freitag, 30. Oktober 2009, 10:00

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:09)

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

• Nachricht senden

8

Freitag, 30. Oktober 2009, 13:48

renklendirmeyi yaptim ta renderleyince renkler cikmiyor

9

Freitag, 30. Oktober 2009, 23:25

Renderiniz çok hoş olmuş, buzlanma etkisi ve ışıklarla çok güzel durmuş. Elinize sağlık. Renk vermeme sebebi çok basit. RayMirror değeri 1.0 olduğu için tamamen bir ayna gibi çevresini yansıtır, rengi olsa da belli olmaz. "RayMir"(MirrorTrans bölümündeki) değerini 0.5 yapın herşey tamam..

10

Samstag, 31. Oktober 2009, 21:28

Ödev 2 (çok feci oldu biliyorum ama misafir çağırmıyorum ki zaten) 8o

Şimdilik bunu yaptım, 8) hafta içi daha özenli çalışıcam inşallah da sadece yüzeye kaplama atamıyormuyuz blender da , mesela sadece masanın üstüne atmak istedim (masanın üst yüzetini seçtim ) boydan boya kaplamayı masaya yaydı , ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

11

Samstag, 31. Oktober 2009, 23:17

-

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:09)

Zehracan

Super Moderator

Hobbys: Risale-i Nur, DUA...

• Nachricht senden

12

Montag, 2. November 2009, 14:33

zamane masaallah ellerine saglik.. salon takimi güzel olmus..bizede istiyoruz.. annemde bekliyor bak unutma..

ama o kadar renkli salona siyah bir sandalye olmasin yaninda.. :P
"İnsan vardır fark edilmez süsünden.
Kimi farksızdırkoyun sürüsünden.
Her gördüğün şekle kapılma,
insan anlaşılmaz görüntüsünden...(!)"

13

Montag, 2. November 2009, 16:16

Ödevim tamamdır :)

Not: Video da Bevel 'i space tuşuna basıp seçebileceğimizi yazıyor. Ama viedoyu takip edersek W tuşuna basıp bevel 'i seçiyosunuz bi karışıklık olmuş sanırım .

-->Biraz uğraştırdı bevel , nasıl ayarlayabiliriz acaba ?
Mouse ile ayarlanıyor ben yapınca kenarlar uzadı :S

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

14

Montag, 2. November 2009, 22:15

-

15

Dienstag, 3. November 2009, 15:40

Sayenizde hocam , Allah razı olsun ..

Blender dersler ilerledikçe daha da güzelleşiyor :)

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

Sedat

Fortgeschrittener

• »Sedat« ist männlich

• Nachricht senden

16

Mittwoch, 4. November 2009, 02:18

17

Mittwoch, 4. November 2009, 05:35

Maşallah Sedat kardeş çok güzel olmuş, tebrik ederim!
Biz muhabbet fedâileriyiz; husûmete vaktimiz yoktur.

18

Mittwoch, 4. November 2009, 10:41

-

19

Dienstag, 13. Juli 2010, 18:49

buda benim yaptığım :)