You are not logged in.

-

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 13th 2009, 6:43pm

-

-

This post has been edited 4 times, last edit by "bilisim3d" (Aug 11th 2021, 5:02am)

2

Friday, October 16th 2009, 10:53am

Örnekleri resimlerle mi anlatıcaksınız , video ile mi ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

3

Friday, October 16th 2009, 12:50pm

Vidyo, resim birlikte olabilir. Ama video mutlaka olucak.. Bu hafta teorik olduğu için pek bişey yok, haftaya ufak modelleme, animasyon, kaplama, render vs.. örnekleri yapıcaz.. Ve ödev de olucak öğretilenleri, ödevinizi uygulayıp burda da göstericeksiniz..

Hasan_Sinan

Moderator

• "Hasan_Sinan" is male

Occupation: Uzman Pazarlamaci

Hobbies: Okumak Okumak Okumak

• Send private message

4

Friday, October 16th 2009, 11:17pm

Güzel agabeyler beni asar bunlar ben ögrenmem lazim illa bunu? Bu serbest kursmu yoksa mecburimi :whistling:
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

5

Saturday, October 17th 2009, 11:19am

O kadar aşıcak şeyler değil, yapabilirsin. İlgi duyuyorsan, boş vaktin de varsa faydalı olur senin için.. kurs mecburi değil, istediğin zaman iştirak edebilirsin..

MujaHeed

Beginner

• "MujaHeed" is male

Occupation: Amele

• Send private message

6

Saturday, October 17th 2009, 12:43pm

Yeni başlayanlar için google sketchup daha uygun olmaz mıydı?
Ağlayan hocanın haline ağlayalım.

7

Saturday, October 17th 2009, 1:07pm

GoogleSketchup da güzel bir program tabi ama daha çok mimari alanda kullanılıyor. Bizim daha çok 3d genelinde olucak kursumuz. 3d çizgi animasyon, modelleme gibi konularda birşeyler öğrenebilmek için "Blender" gibi bir program gerekli. Tabi yeni başlayan arkadaşlar ilk başta zorlanabilir, fakat bize herzaman burdan sorabilirsiniz, biz de elimizden geldiğince ayrıntılı anlatmaya çalışacağız..

8

Sunday, November 1st 2009, 10:56pm

Bu hangi program blender mı?

9

Sunday, November 1st 2009, 11:49pm

Evet Blender, ayrıntıları "3D Tasarım ve Animasyon Kursu hakkında" başlığından okuyabilirsiniz..

10

Saturday, November 13th 2010, 9:22pm

Foruma yeni katıldım; harika bir konu seçmişsiniz çalışmalarınızı dikkatle takip edicem şimdiden emekleriniz için teşekkür ederim kendi adıma...
Pardus Linux kullanıcısıyım; Pardus linux da Blender ın pisi paketi olduğu için 2 tıklama ile 1-2 dakikada kuruluyor...
Bleder ı merak ediyordum sayenizde öğrenmeyi umuyorum...

Rate this thread