Sie sind nicht angemeldet.

-

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Dienstag, 13. Oktober 2009, 18:43

-

-

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von »bilisim3d« (11. August 2021, 05:02)

2

Freitag, 16. Oktober 2009, 10:53

Örnekleri resimlerle mi anlatıcaksınız , video ile mi ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

3

Freitag, 16. Oktober 2009, 12:50

Vidyo, resim birlikte olabilir. Ama video mutlaka olucak.. Bu hafta teorik olduğu için pek bişey yok, haftaya ufak modelleme, animasyon, kaplama, render vs.. örnekleri yapıcaz.. Ve ödev de olucak öğretilenleri, ödevinizi uygulayıp burda da göstericeksiniz..

Hasan_Sinan

Moderator

• »Hasan_Sinan« ist männlich

Beruf: Uzman Pazarlamaci

Hobbys: Okumak Okumak Okumak

• Nachricht senden

4

Freitag, 16. Oktober 2009, 23:17

Güzel agabeyler beni asar bunlar ben ögrenmem lazim illa bunu? Bu serbest kursmu yoksa mecburimi :whistling:
Kur’an’a hücum edilecek; î’câzı, onun çelik bir zırhı olacak.Ve şu î’câzın bir nevini şu zamanda

izhârına, haddimin fevkinde olarak, benim gibi bir adam namzet olacak.Ve namzet olduğumu anladım.

5

Samstag, 17. Oktober 2009, 11:19

O kadar aşıcak şeyler değil, yapabilirsin. İlgi duyuyorsan, boş vaktin de varsa faydalı olur senin için.. kurs mecburi değil, istediğin zaman iştirak edebilirsin..

MujaHeed

Anfänger

• »MujaHeed« ist männlich

Beruf: Amele

• Nachricht senden

6

Samstag, 17. Oktober 2009, 12:43

Yeni başlayanlar için google sketchup daha uygun olmaz mıydı?
Ağlayan hocanın haline ağlayalım.

7

Samstag, 17. Oktober 2009, 13:07

GoogleSketchup da güzel bir program tabi ama daha çok mimari alanda kullanılıyor. Bizim daha çok 3d genelinde olucak kursumuz. 3d çizgi animasyon, modelleme gibi konularda birşeyler öğrenebilmek için "Blender" gibi bir program gerekli. Tabi yeni başlayan arkadaşlar ilk başta zorlanabilir, fakat bize herzaman burdan sorabilirsiniz, biz de elimizden geldiğince ayrıntılı anlatmaya çalışacağız..

8

Sonntag, 1. November 2009, 22:56

Bu hangi program blender mı?

9

Sonntag, 1. November 2009, 23:49

Evet Blender, ayrıntıları "3D Tasarım ve Animasyon Kursu hakkında" başlığından okuyabilirsiniz..

10

Samstag, 13. November 2010, 21:22

Foruma yeni katıldım; harika bir konu seçmişsiniz çalışmalarınızı dikkatle takip edicem şimdiden emekleriniz için teşekkür ederim kendi adıma...
Pardus Linux kullanıcısıyım; Pardus linux da Blender ın pisi paketi olduğu için 2 tıklama ile 1-2 dakikada kuruluyor...
Bleder ı merak ediyordum sayenizde öğrenmeyi umuyorum...

Thema bewerten