You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Muha1

Professional

• "Muha1" is male
  • "Muha1" has been banned
  • "Muha1" started this thread

Occupation: gazeteci

Hobbies: Kitap ve getirdikleri

• Send private message

1

Sunday, October 26th 2008, 4:03pm

Sanal hayatı gerçekle karıştırdılar :)

Sanal hayatı gerçekle karıştırdılar

Japonya’da bir kadın, rağbet gören “Marple Story” adlı sanal oyundaki hırsı yüzünden tutuklandı.
Polisin verdiği bilgiye göre, kimliği açıklanmayan kadın, oyundaki sanal kocasının kendisini haber vermeden boşamasına çok sinirlendi. Kadın, 43 yaşındaki sanal piyano öğretmeni olan sanal kocasının gerçek hayattaki kimliğini öğrenip, şifresini kırdı ve sanal ortamda kocasını öldürdü. Gerçek hayatta 33 yaşında bir ofis memuru olan sanal koca, mutlu bir şekilde evlendiği sanal karısının oyundaki kişiliğini öldürdüğünü fark edince şikâyette bulundu. Polis, olayın ortaya çıkmasından sonra kadını “başkasının bilgisayarına izinsiz girmek ve elektronik bilgilerle oynamak suçundan” tutukladı. Kadının, suçlu bulunması halinde 5 yıl hapis ya da 5 bin dolar para cezasıyla karşı karşıya bulunduğu bildirildi. Kadının polise verdiği ifadesinde, “Tek kelime etmeden beni boşadı. Bu beni çok sinirlendirdi” dediği kaydedildi.

http://www.yeniasya.com.tr/2008/10/25/haber/h4.htm
Hayat Saklambaç(sa) Ölüm Sobe(ler)...

" Zulm ile âbad olanın sonu berbad olur! "

2

Tuesday, October 28th 2008, 2:17pm

Sanal diye herşeyi sallar olduk...
Sanal koca da ne oluyormuş?

Muha1

Professional

• "Muha1" is male

• Send private message

3

Tuesday, October 28th 2008, 3:40pm

Bana kızmayın :oops: Ben muha1' im... Sadece ibretnüma olsun diye daha önceden böyle sorunlar yaşandığı için malum-u ilæm ettik... :P

4

Tuesday, October 28th 2008, 5:00pm

Quoted from ""Muha1""

Bana kızmayın :oops: Ben muha1' im... Sadece ibretnüma olsun diye daha önceden böyle sorunlar yaşandığı için malum-u ilæm ettik... :P

Size kızmıyorum yozlaşan ahlak anlayışına kızıyorum... :cry:

Muha1

Professional

• "Muha1" is male

• Send private message

5

Tuesday, October 28th 2008, 8:48pm

eee... bu dünya şimendiferi ahirzaman durağındandan geçecek. Belki de uzun bi mola veriyordur şuan. Daha neler çıkacak Allah-u alem...

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread