You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Muhabbet Fedâileri. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, September 9th 2008, 8:37pm

Dünyadaki doğum ve ölümleri izleyin

http://www.breathingearth.net/ <--> TIKLAYIN

2

Tuesday, September 9th 2008, 11:37pm

ılginç bir istatistik

3

Tuesday, September 9th 2008, 11:39pm

Ben de canlı olarak ölüm adetlerini gösteriyor sandım irkildim. Dedim ya onlardan birisi de ben olsaydım, ne kadar hazırım.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

4

Tuesday, September 9th 2008, 11:45pm

Quoted from ""Abdulkadir Said""

Ben de canlı olarak ölüm adetlerini gösteriyor sandım irkildim. Dedim ya onlardan birisi de ben olsaydım, ne kadar hazırım.

Ben de güneşin doğuşunu ve tabiatın ölümü zannetmiştim :)

5

Wednesday, September 10th 2008, 12:09am

CO2 emisyonlarını da gösteriyor. Gerçek zamanlı olmasa da ibretlik bir manzara. Ebediyyet arzu eden insanın doğumu ve ölümü :roll:

6

Wednesday, September 10th 2008, 12:12am

Çin'e laf çatan çevreciler ABD'ye baksın ya, en çok perişan eden orasıymış. Herkez birbirine öğüt verip de, kimse yapmazsa, ne olacak bu işin hâli.
Hayat, kurgudan daha acayiptir.

7

Wednesday, September 10th 2008, 3:51am

Kıyamet de sebepler tahtında kopacak demek ki, Allah-u alem

8

Wednesday, September 10th 2008, 11:01am

Bu sürekli artan anlık doğum ve ölüm bilgiler mi :shock:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.
Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün.
Gerisi zaten kendiliğinden gelir...

( ŞEMS-İ TEBRİZİ )

9

Wednesday, September 10th 2008, 12:19pm

Her ülkenin haritadaki yerine fareyi getirince, o ülkenin doğum ve ölüm istatistikleri altta çıkıyor. ışte o istetistiklere göre düzenlenmiş doğum ve ölüm simülasyonu da harita üzerine tasarlanmış. Gerçek zamanlı olmasa da, gerçek bilgilere dayanıyor...

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread