Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

Zehracan

Super Moderator

Hobbys: Risale-i Nur, DUA...

• Nachricht senden

61

Dienstag, 13. Mai 2008, 11:02

InsaALlah en kisa zamanda iyilesir hayirlisiyla. Rabbim yar ve yardimciniz olsun
"İnsan vardır fark edilmez süsünden.
Kimi farksızdırkoyun sürüsünden.
Her gördüğün şekle kapılma,
insan anlaşılmaz görüntüsünden...(!)"

62

Dienstag, 13. Mai 2008, 13:36

Zitat von »"Zehracan"«

Said abi, kiz kardesin nasil simdi?

Dün benim de aklımdan geçti, "bulsak o başlığıda sorsak ne oldu son durum" diye..
Tevafuk, Zehracan bacım sağolsun..
Duasına da binler aminler olsun..

63

Mittwoch, 16. Juli 2008, 02:30

Cenab-ı mevla eş-şafi ismi celili ile şifalar ihsan etsin inşallah.

64

Mittwoch, 16. Juli 2008, 13:16

Abdulkadir Said kardeşim,
Kız kardeşinizin rahatsızlığını yeni okudum, merak ettim acaba şuan durumu nasıl? iyidir inşallah..

65

Mittwoch, 16. Juli 2008, 13:24

şükür, daha iyi, ilaçlara devam ediyor. ınş tamamen geçer bir gün. Allah razı olsun ilgilenen herkesten.

66

Mittwoch, 16. Juli 2008, 13:31

Çok şükür, Allah'ın izni ile daha iyi olacak inşallah..
Yüce Allah yar ve yardımcınız olsun, acil şifalar ihsan etsin.
Dualarım her zaman kardeşinizle ve duaya muhtaç herkesle..

67

Mittwoch, 16. Juli 2008, 13:42

Rabbim şafi isminin tecellisini nasib etsin,en kısa zamanda dahada iyi olur inşallah.
''Ey gönül!Canına üflenen nefhayla yan da kavrul!Amma lale gibi ol ki;halinden sadece ''yar'' haberdar olsun.''

68

Mittwoch, 16. Juli 2008, 15:00

Allah razı olsun kardeşlerim :çiçek:

69

Mittwoch, 16. Juli 2008, 16:10

Amin. Cümlemizden.

Thema bewerten