Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Muhabbet Fedâileri. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Mittwoch, 9. Januar 2008, 20:07

Yeni doğacak bebek özel dua varmı?

Esselam.

Bebek ana karnındayken yada doğduktan sonra okunacak özel dualar var mıdır? Mesela Yusuf Sûresi okunur biliyorum, peki bildiğiniz başka dualar var mıdır?

Selametle.
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

2

Dienstag, 15. Januar 2008, 05:04

Guzel Anneler..

Rabbim dualarinizi kabul etsin..Bende sizin ve yavrunuzun sagligi icin dua edecegim insallah.Insallah Huzurlu ve saglikli bir omur nasip eder Rabbim..

Sizde bu fakire dua edin..
Dediginiz manada dualardan cok haberim yok;acin elinize Rahmetenlil Alemine ve isteyin isteyebildiginiz kadar O`nun bitmeyen Hazinesinden ve bu fakiride unutmayin.:)
Allaha emanet oLun.

AşK-I BEKA

Fortgeschrittener

Beruf: RNK talebesi olmaya çalışan aciz bir abd

Hobbys: TürkTasavvuf Müziği,Klasik Türk Müziği

• Nachricht senden

3

Mittwoch, 16. Januar 2008, 13:35

Re: Guzel Anneler..

Zitat von »"Auburn"«

Dediginiz manada dualardan cok haberim yok;acin elinize Rahmetenlil Alemine ve isteyin isteyebildiginiz kadar O`nun bitmeyen Hazinesinden ve quote]en güzel taktık dualarınıza amın diyoruz inşaallah
Kötü huy kılavuzun oldukça mutlu olacağım sanma! Sen sabaha kadar gaflet uykusundasın, ömürse kısadır. Korkarım ki, sen bu uykudan uyanınca gündüz olur

g.erbilen.46

Anfänger

Beruf: EV HANIMI

Hobbys: KıTAP

• Nachricht senden

4

Samstag, 26. Januar 2008, 21:31

Re: Yeni doğacak bebek özel dua varmı?

Zitat von »"bir_damla_nur"«

Esselam.

Bebek ana karnındayken yada doğduktan sonra okunacak özel dualar var mıdır? Mesela Yusuf Sûresi okunur biliyorum, peki bildiğiniz başka dualar var mıdır?

Selametle.

hamilelik sırasında 70 enbiya suresi peygamber ahlakı ile ahlaklanması için hamileligin kolay gecmesi içinde günlük tarık suresi biliyorum allah kolaylık versin

5

Montag, 4. Februar 2008, 17:14

hamileyken yusuf suresi okunursa bebek yusuf yüzlü olur ,ibrahim suresinin okunması imanlı olacagına,meryem suresinin okunması dogumun kolay olacagını ......diye duymuştum okudumuştum da tavsiye ederim.Maksat rabbimin rızası için okunursa hepsi tesir eder bence .sırf kuranı dinlesin bebek .

6

Dienstag, 20. Mai 2008, 12:18

HAMıLEYKEN ıNSAN SURESı YUSUF MUHAMMED SÜRELERıNıN OKUNDUğUNU BıLıYORUM ıNSAN SURESı OKUNUNCA ALLAHIN ıNSANI NASIL YARATTIğINI KAVRARMIş ÇOCUK DUAYLA AEO

Thema bewerten