You are not logged in.

insirah

Master

• "insirah" started this thread

Occupation: NURolog

• Send private message

1

Friday, October 6th 2006, 4:03am

Hz.Ali'nin (r.a.),okunduğu zaman üzüntü ve sıkıntılardan ...

Gençlik Yayınlarından çıkan ve Doç Dr.Abdülaziz HATıP'ın tercüme ettiği Celcelutiye ve Hayatımızdaki Dualar adlı dua mecmuasından yazdım.....Bu gece okudum çok beğendim.Paylaşmak istedim..;)

Hz.Ali'nin (r.a.),okunduğu zaman üzüntü ve sıkıntılardan Kurtulmaya vesile olan başka bir duası:

Ey gizli işleri bilen,yeryüzü Kendi izzetiyle döşenmiş olan,güneş ve ay büyüklüğünün nuruyla parlayıp ışık saçan,her mü'min ve temiz ruha rahmetiyle yönelen,celalinden korkan takva sahiplerinin korkusunu dindiren,yaratıklarının ihtiyaçlarını karşılayan!

Ey kapısında başvurulacak bir kapıcı,engelleyecek bir arkadaş,müracaat edilecek bir vezir ,ortağı olacak başka bir Rab bulunmayan,ısrarla istenildiğinde ancak Kerem ve Cömertliğini arttıran Allah'ım!

Senden niyaz ediyorum:Hz.Muhammed ve Ehl-i Beytine rahmet eyle!Dileğimizi lutfeyle.Hiç şüphesiz Senin herşeye gücün yeter...!

2

Friday, October 6th 2006, 4:20am

Amin ...ne güzel dualar...

ALLAH razı olsun...
şu âlemde mü'minin mü'mine karşı en büyük yardımı dua iledir.Barla -247

3

Friday, October 6th 2006, 1:28pm

Quoted from ""nurdan damla""

Amin ...ne güzel dualar...

ALLAH razı olsun...
'

Bağ-ı cennette ümidim bu durur kim Zatî'yi
Cümle müminlerle ol server ede hem sâyesi

_

4

Thursday, January 11th 2007, 6:26pm

Re: Hz.Ali'nin (r.a.),okunduğu zaman üzüntü ve sıkıntılardan

Quoted from ""insirah""

Gençlik Yayınlarından çıkan ve Doç Dr.Abdülaziz HATıP'ın tercüme ettiği Celcelutiye ve Hayatımızdaki Dualar adlı dua mecmuasından yazdım.....Bu gece okudum çok beğendim.Paylaşmak istedim..;)

Hz.Ali'nin (r.a.),okunduğu zaman üzüntü ve sıkıntılardan Kurtulmaya vesile olan başka bir duası:

Ey gizli işleri bilen,yeryüzü Kendi izzetiyle döşenmiş olan,güneş ve ay büyüklüğünün nuruyla parlayıp ışık saçan,her mü'min ve temiz ruha rahmetiyle yönelen,celalinden korkan takva sahiplerinin korkusunu dindiren,yaratıklarının ihtiyaçlarını karşılayan!

Ey kapısında başvurulacak bir kapıcı,engelleyecek bir arkadaş,müracaat edilecek bir vezir ,ortağı olacak başka bir Rab bulunmayan,ısrarla istenildiğinde ancak Kerem ve Cömertliğini arttıran Allah'ım!

Senden niyaz ediyorum:Hz.Muhammed ve Ehl-i Beytine rahmet eyle!Dileğimizi lutfeyle.Hiç şüphesiz Senin herşeye gücün yeter...!

Rabbim razı olsun Amin Amin Amin ...

5

Friday, February 16th 2007, 11:10pm

teşekkürler kardeş

6

Thursday, June 21st 2007, 12:33am

Re: Hz.Ali'nin (r.a.),okunduğu zaman üzüntü ve sıkıntılardan

Quoted from ""insirah""

Ümitvar olunuz..

wcf.user.socialbookmarks.titel

Rate this thread