Giriş yapmadınız.

-»(¯`v´¯)-»Muhabbet Fedaileri artık "Tapatalk" ile cebinizde...-»(¯`v´¯)-»
iPhone veya Android tabanlı cep telefonu kullanıyorsanız, AppStore / Market üzerinden "TAPATALK" uygulamasını indirip kurduktan sonra çalıştırın ve "Muhabbet Fedaileri" diye aratın. Tapatalk ile Muhabbet Fedaileri Forum artık cebinizde...

Sayın ziyaretçi, Muhabbet Fedâileri sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

20.03.2009, 16:05

İslami Cemaatler BBP Diyecekler

[img:500:700]http://www.milliyetciler.com/resimler/seyhlerbbpdedi.jpg[/img]

ıslam-i Cemaat ve Cemiyetler

Bu seçimde BBP diyecekBüyük Türk Milleti Makûs talihini yeniyor…

Milliyetçiler sitesi olarak seçimlere 1. hafta kala tüm Türkiye’yi ve ıslam Âlemini derinden etkileyecek, düşmanlara korku, dost canlara dost yüreklere güven telkin edecek, huzur verecek muhteşem bir haber ile karşınızdayız.


Derin kaynaklardan aldığımız ve gerekli mercilere de teyit ettirdiğimiz habere göre bu seçimlerde ıslami cemaat ve cemiyetler BBP ve kadrolarını destekleme kararı aldıklarını bizim vasıtamızla Türk kamuoyu ile paylaşmak istemişlerdir.


ıslam-i Cemaatlerin ve kanat önderlerinin bu tutumlarının sebebi ise iktidardaki Hükümet Partisinin ve Liderinin Islama mugayir uygulamalarının ve en başında Başörtüsü Zulmünü çözmemelerinin bardağı taşıran son damla olduğu tarafımıza iletilmiştir.Açıklamalarında…

“AKP’nin savunulacak desteklenecek hiç bir tarafının kalmadığı ve bu cesaretin feragatin samimiyetin AKP kadrolarında olmadığı bulunmadığı gerçeğinden yola çıkarak bu sefer BBP ve Muhsin Yazıcıoğlu’nu destekleme kararı aldık. Bu kararı almamızdaki bir sürü etkenden bir tanesi ise 16 senelik mazisi ve Liderinin ıslami hassasiyetlerindeki tutumu büyük rol oynamıştır.


Bu seçimlerde Hükümet olma imkânları olmasa dahi mevcut Hükümete karşı inançlarımızın tezahürü için BBP yi destekleyecek ve güçlendirecek ve ilk secimde Muhsin Bey ve onun inançlı ve yiğit kadrolarını iktidar yapacağız.


Bugünkü iktidarın meseleleri çözebilecek kabiliyetten yoksun olduğu ve dahası dışa bağımlı emirsiz hiç bir iş yapamayacağı gerçeğinden yola çıkılarak özelde Müslüman Türk Milletinin genelde ıslam ümmetinin bu kanayan yaralarına nizami-i Âlem Ülküsünü kendisine şiar edinmiş kadroların çözebileceğini düşünmekteyiz.


Bu vesile ile bu zamana kadar dini hassasiyetlerle bizleri ve toplumumuzu kandıran bu iktidardan desteğimizi çektiğimizin de bilinmesini sizin aracılığınız ile Müslümanlarla paylaşma gereği duyuyoruz.


Seçimlerde bu meseleleri kendine dert edinmiş BBP (Büyük Birlik Partisi) kadrolarını destekleyeceğimizi sizin vasıtanızla kamuoyunun bilgisine sunma gereği duyduk. Bizi bugünkü iktidarı desteklememe kararına iten sebepleri ise kısa olarak şu ana başlıklar altında bilinmesinin zaruriyetine inanıyoruz.Bizi derinden yaralayan uygulamaların başında


· Başörtüsü zulmünün giderilememesi ve hala bunun üzerinden seçme ve seçilme siyaseti güdülmesi.


· Cuma hutbelerinden emir aldıkları merkezlerin doğrultusunda „ALLAH KATINDA DIN ISLAMDIR“ ayeti kerimesinin telafuzzunun yasaklanması.


· Hıristiyan Birliği AB ye insanlarımızdan Müslüman’ım diye oy alarak seçilen bugünkü Hükümetin Roma da ıslam âlemine karşı Haçlı seferlerini başlatan Papa Benediktus'un Heykelinin altında Hz Muhammed'in ümmetinin bir ferdi olarak imza atmaları.


· ıslam Medeniyetine güvensizlik, Avrupa Birliğine ise Medeniyet Projesi fikri ile yanaşılması ve topluma bunu kabul ettirme çabası.


· Haçlıya ve batıya şirin görünmek için Akdamar Ermeni Kilisesi onarılıp tamir ettirilirken Tarihi mirasımız ve ımanımızın sembolleri olan bazı camii ve mescitlerimizin tapusuzdur bahanesi ile yıkılması.


· Allahın haram kıldığı yiyecek ve içecekler belli iken helal yiyecekler içerisine Domuz etini de eklemeleri.


· Özel mülkiyet yasa safsataları ile gençliğimizin imanı çalınırken ülkemizin her yerinde mantar biter gibi kilise evlerinin peş peşe açılması ve Anadolu’nun Hıristiyanlaştırılma çalışmalarına göz yumulması.


· ıslamın yardımlaşma şuurunun belirli eller ve merkezler tarafından Ticari menfaat ve şahsi çıkara dönüştürülerek ıslami yardımlaşma duygumuzu Deniz Feneri gibi kuruluşlar eli zedelenmesi ve yaralanması.


· Batı'da ve uzak Asya'da ıslam’a, Resulüne ve Müslümanlara hakaretler edilirken sessiz kalınıp seçim mahfiline girildiği zamanlar göz boyama adına riyakârca Filistin’e sahip çıkma samimiyetsizliğin sergilenmesi.


· Konuşmalarında ve söylemlerinde hep sitayişle bahsettikleri Hz.ımamı Azam Abu Hanife, Hz. Abdülkadir Geylani gibi ıslam ulularının Türbelerinin bulundukları yerlere haçlı Amerikanın bombalar yağdırılmasına müttefiklik bahanesi ile göz yummaları ve ses çıkarmamaları.


· ışgal edilen ıslam beldelerinde namusumuz olan bacılarımızın iffetlerinin kirletilmesi karşısında sessiz kalınması hatta tecavüzcülerle işbirliği yapılması. ışgalin yanında milyonlarla ifade edilebilecek insanımızın katledilmesine seyirci kalınması ve bu hususların giderilmesi için hiç bir çabanın gösterilmemesi.


· Milli kaynaklarımızın küresel sermayeye peşkeş çekilerek aç ve sefil bırakılan milletimize ıslamın haram kıldığı şans ve kumar oyunlarının revaç görmesi ve millete umut olarak sunulması.Kısmen gerekçeleri ile bu Hükümeti desteklememe kararlarını bu başlıklar altında bize ileten ve sayfamız aracılığı ile de yayınlanmasını isteyen cemaatlerimize biz milliyetçiler com ailesi olarak ta teşekkürlerimizi sunuyoruz.


ınanıyoruz ki ıslam ile dertlenen bu cemiyetlerin ve cemaatlerin almış oldukları bu kararların arkasında duracaklarını ve Nizam-i Âlem Ülkücülerini iktidarın alternatifi ve milletin umudu haline getireceklerine itimadımız ve güvenimiz tamdır.


Bu vesile ile Anadolu’nun ruh mimarlarına ve bütün cemaat önderlerine şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca böyle mutlu ve kutlu bir haberi Müslüman Türk Milletine ve Büyük Birlik Partisi mensuplarına vermekten dolayıda Yüce rabbimize şükrediyoruz.


ınşallah Türkiye ve ıslam Âlemi 21. ci yüzyılda Ecdadımız Osmanlının ılahi kelimetullah Sancağını tekrar yedi kıtada sallandırdığı günlerde görüşmek dileği ile böyle mübarek bir Cuma gününde sizleri tekrar selamlıyor ve şimdiden Cumanız mübarek olsun diyoruz.Milliyetçiler.com
Özel haber

2

20.03.2009, 17:13

Bu haber de günün en komik espirisiydi işte..(=

3

20.03.2009, 19:40

Haberi buraya taşıyan arkadaş inanıyormu?

olabilir mi?

güldürmeyin Allah aşkına

Fethullah hocam sermayeyi bırakacak, para kasası yem boruları onun hizmet ekseninde dönecek,

BBP destek verecek,

CHP iktidar altarnatifi olsa belki, derim.

onun haricinde gülerim.

TopList:

ListeNur.de - islami siteler listesi

toolbar powered by Conduit

Bu konuyu değerlendir